Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0470986
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
90
93
90
737
1912
455952
470986
Ваш IP: 3.227.249.234
Server Time: 2019-10-15 16:42:00
  • 001
  • 002
  • 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010
  • 011

Технічний коледж НУВГП | м.Рівне

Тиждень "Історії та права"


В першій декаді грудня в Технічному коледжі проходив Тиждень історії та права. Термін визначено не випадково, адже в цей період: 6 грудня країна відзначає День Збройних Сил України, а 10 грудня святкують Міжнародний день прав людини.

План «Тижня» передбачав не лише максимальне залучення студентів та учнів до участі в запланованих заходах, був насичений інформативно, а й передбачав багато цікавого для молоді.
Вітаючи «сильну стать» із Днем Збройних Сил України тематичними листівками і українськими маршами, студентки під керівництвом викладачів Зінь Н.С., Шваєнко А.Ю., Осипчук О.М. заздалегідь підготували також розгорнуту стіннівку – «З історії Збройних Сил України» що викликало зацікавленість як молоді, так і викладачів.

Рисунок2

Рисунок3

Особливо було відзначено Міжнародний день прав людини. Традиційно в цей день викладачі правознавства долучились до Всеукраїнського уроку «Права людини», випустили радіопередачу до Дня прав людини, провели конкурс плакатів «Права очима студентів», працівниками бібліотеки підготовлено книжкову виставку «Знай свої права, виконуй обов’язки», позааудиторний виховний захід «Держава і Я за здоровий спосіб життя».

Рисунок4Рисунок5Винятковий інтерес у студентів викликала екскурсія до музею Управління МВС України в Рівненській області, зорганізований викладачем права Симонюк В.Б. Молодь мала змогу познайомитись не лише із роботою міліції сьогодні, а й побачити унікальні документи та інші експонати з історії правоохоронних органів.

Рисунок6Рисунок7Рисунок10Готуючись до відкритого заняття з всесвітньої історії «Утвердження нацистського режиму в Німеччині. Антисемітська політика нацистів у 1933-1938 рр.», викладач Стасюк О.П. відвідала разом із студентами групи ХТ-1 символ Голокосту на Рівненщині – урочище Сосонки аби запалити свої свічки пам’яті та вшанувати загиблих рівнян.

Рисунок8

Під час заняття викладач використала мультимедійну презентацію, фрагменти документальних відеофільмів, роздатковий матеріал; вчила студентів працювати із документальним матеріалом та проблемними питаннями.

Рисунок9Цікавою для молоді була естетично оформлена в холі першого поверху коледжу нумізматична та боністична виставки.

Рисунок11Протягом всього тижня працював історичний гурток «Віче» під керівництвом викладача Осипчук О.М. Гуртківці, що не один рік працюють під девізом «Серце віддаю дітям», збирали кошти, закуповували необхідні товари, відвідували дітей в сиротинці, займаючись із ними різними видами творчої діяльності. В останній день Тижня студенти групи ОФ-1 оформили фотозвіт «Право подарувати посмішку».

Рисунок12Завершився Тиждень підведенням підсумків : переможці у конкурсі плакатів та активні учасники «Тижня історії та права» отримали Почесні грамоти, заохочувальні бонуси та чудову згадку про цікаві заходи.