Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1121936
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
2356
1685
4541
6086
15722
1121936
Ваш IP: 3.236.142.143
Server Time: 2024-06-13 22:28:20
  • IMG 56bc7900ccfc339f528a5fe95e5ed2d8 V
  • Den vidkr dverey
  • 7
  • DSC 1188
  • DSC 7481
  • DSC 7644
  • 2
  • 3
  • DSC 1769

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

НАУКОВИЙ ПІКНІК - 2024

 02 червня 2024 року в Рівному на алеях Парку Шевченка відбувся Науковий пікнік – найбільший в Україні фестиваль науки під відкритим небом за сприяння управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради та комунального закладу «Дитячо-юнацький Пластовий центр міста Рівного» Рівненської міської ради.

 

Педагогічні працівники, студенти та учні Відокремленого структурного  підрозділу «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» взяли участь у даному заході.

 

До роботи Наукового пікніка долучились циклові комісії: хімії та хімічної технології; математики, інформатики та фізики; управління та адміністрування. Голова циклової комісії хімії та хімічної технології Людмила Вовк, викладач Валентина Парфенчук, майстер виробничого навчання Віра Дацюк та студенти групи ІХТ-4  спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія Дарина Шиловець і Юлія Мисюра  на «Науковому пікніку»  продемонстрували захопливі хімічні досліди, наближені до реального життя. Зокрема, відвідувачам була розкрита «Таємниця желейних ведмедиків». Під час проведення досліду присутні могли спостерігати якісну реакцію на білки з використанням смачного ведмедика, який дає позитивну біуретову реакцію, оскільки желатин - це продукт білкової природи, а виготовляють його з колагену. Студенти власноруч, завдяки хімічній реакції альгінату натрію та лактату кальцію, продемонстрували цікавий процес утворення «Молекулярної ікри» зі смаком улюблених напоїв «Coca-cola» та «Fanta» і «Зелених черв’ячків» зі смаком напою «Тархун». Переконливим був дослід на вміст цукрів у меді, який довів, що мед –  це продукт з високим глікемічним індексом і тому корисний він не для всіх. А все дійство підсвічувала «Лавова лампа» (експеримент демонстрував фізичні та хімічні взаємодії між речовинами). Віра Дацюк проводила аналізи молока та меду з метою виявлення їх фальсифікації, а саме, які речовини можуть додавати для фальсифікації молока і меду:

 

1) для кольору молока: крейду, вапно, гіпс, борошно, крохмаль;

 

2) як консервант молока: формалін, соду, аміак, перекис водню;

 

3) для збільшення жирності молока: миючі засоби, мило, рослинні жири.

 

4) як домішки у мед додають: цукор, цукровий сироп, борошно або крохмаль, цукрову і крохмальну патоку, штучний і цукровий мед.

 

Викладачами циклової комісії математики, інформатики та фізики у фестивалі популярної науки «Наукові пікніки» також представили сучасні експерименти:

 

Викладач професійних дисциплін спеціальності «Прикладна математика» Олександр Попружук  та студенка групи ПМ-3 спеціальності 113 Прикладна математика Буксанчук Олександра  представили  принцип дії 3D-принтера для друку різноманітних виробів: брелків, дитячих іграшок, підставок для вазонів і канцелярських приладів тощо.

 

      Викладачі фізики Тетяна Крока  і Софія Андрійчук показали цікаві фізичні досліди: чому два тіла зберігають рівновагу на прикладі вилок і палички; дослідили,  як можна витягнути лід з води лише за допомогою нитки; показали принцип капілярності; чому не виливається вода з перевернутої склянки; пояснили на прикладі курячого яйця, зануреного у прісну і солону воду, як впливає густина розчину на тіла, поміщені у нього.

 

          02 червня 2024р. циклова комісія управління та адміністрування у складі голови циклової комісії Ірини БОДНАРЮК, викладачів Наталії БОНДАРЕНКО та Оксани КОРОЛЬ, а також студентки 3 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Вікторії ЮВКО також долучилися до фестивалю популярної науки «Науковий Пікнік – 2024».

 

Відвідувачам заходу було запропоновано за QR-кодом пройти інтерактивний Економічний квест, створений на платформі genially. На першому етапі потрібно було скласти пазл в онлайн-застосунку Jigsawplanet «Пам`ятна банкнота номіналом 20 грн. до 160-річчя від дня народження І.Франка».

 

На другому етапі у онлайн-застосунку Rebus1 потрібно було розгадати ребуси, в яких було зашифровано слова “науковий пікнік”, “технічний коледж”, “економіка”, “облік”, “фінанси”.

 

На третьому етапі в онлайн-застосунку Wordwall потрібно було пройти квіз “Монети”, в якому питання стосувалися Національного банку України та пам’ятних монет.

 

За результатами проходження квесту, учасники отримували або шоколадні монетки або монети: Сили підтримки ЗСУ, Антонівський міст, ППО - надійний щит, Командування об`єднаних сил, Сили територіальної оборони.

 

Гринюк Богдан, студент групи 9ЕМ-2 спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно - інтегрговані технології, представив наукову роботу на тему «Неживі птахи. FPV-дрони», продемонструвавши на практиці дію виготовлених ним дронів.   

 

Викладачі Світлана Малашкевич, Валентина Парфенчук та учениця групи №8 за професією 8159 Лаборант хімічного аналізу Валерія Бобровнік, активно працювали з питань профорієнтації відвідувачів виставки щодо вступу на навчання у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП».

 

         За активну участь у Другому Науковому пікніку педагогічні працівники, студенти та учні коледжу нагородженні Дипломами.

 

                                        

Микола Васильович, директор коледжу

2 1 1

2 1 2

2 1 3

2 1 4

2 1 5

2 1 6

2 1 7

2 1 8

2 1 9

2 1 10

2 1 11

2 1 12

2 1 13

2 1 14

2 1 15

3 5