• 3
  • DSC 1769

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

Спортивні новини Технічного коледжу

18 жовтня в м. Рівне, на спортивній базі РАТК НУВГП,  збірна коледжу з баскетболу (хлопці) взяла участь у змаганнях в залік Спартакіади студентської молоді Рівненської області серед ВНЗ І-ІІ р. а. 2017-2018 н. р. і впевнено виборола  І місце. У фінальній частині ми перемогли команди  РАТК НУВГП і Сарненського педколеджу РДГУ. Гравці команди -  Шевчук Віталій гр. ЕМ-2, Іллюк Павло гр.  ПМ-4, Ганцев Володимир гр. ПМ-4, Фрідріх Віктор гр. 9М-4, Сукіясов Олександр гр. №12, Романовський Олександр гр. №22, Парчевський Дмитро гр. ПМ-2, Стецюк Ігор гр. ЕМ-1. Наставник команди викладач фізвиховання Стасюк Максим Станіславович

18.10.17р

18-19 жовтня збірна коледжу взяла участь у чемпіонаті м. Рівного з настільного тенісу серед КФК ВНЗ І-ІІ р. а. і ПТНЗ, в залік Спартакіади міста  2017року. Змагання проходили на базі «Інваспорту». Наша команда вийшла з підгрупи першою і у фіналі  змагалась з  колективами РДБМК, РЕТК НУВГП, Музичного училища РДГУ. У підсумку збірна Технічного коледжу виборола ІІ місце. Склад збірної: Кірілкова К.О. - зав. вир. практикою, Новак М. В. -викладач фізвиховання, Обруч Валентина гр.№8, Самчук Владислав і Малярчук Максим гр. №24.. Наставник збірної Кірілкова Катерина Олександрівна.