• 2
  • 3
  • DSC 1769

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

В Технічному коледжі НУВГП відбулися змагання з міні-футболу серед мешканців гуртожитку

Напередодні Дня студента, з 13 по 14.11.2018 року на спортивному майданчику Технічного коледжу НУВГП пройшли змагання з міні-футболу на «Першість гуртожитку».

По підсумкам змагань переможцем турніру стала команда «ФК Удар», друге місце посіла команда «ФК Intermenso», третє призове місце зайняла команда «ФК Сантехнік».

Кращими гравцями стали за номінаціями: кращий гравець турніру – Торкулець, Андрій, гр.11; кращий снайпер – Шава Роман, гр.2; кращий воротар – Солонович Максим, гр. ПМ-1.

Склад переможців: Торкулець Андрій, гр.11; Воробей Владислав, гр.11, Чернюшок Дмитро, гр.6; Шава Роман, гр.6; Голенко Роман, гр.6;         Марчук Андрій, гр.19.

Проведені змагання пройшли у цікавій та запеклій боротьбі. Усіх призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами. В гравців та глядачів змагання залишились приємні враження від проведеного заходу.

Вихователь гуртожитку: Дмитро Біленко,