Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Лічильник відвідувачів

0678468
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
365
422
787
2697
8950
658725
678468
Ваш IP: 34.239.170.169
Server Time: 2021-06-23 23:45:09
  • 001
  • 002
  • 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010
  • 011

ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

13.02.2019 року в Технічному коледжі НУВГП відбулося святкова зустріч

13.02.2019 року в Технічному коледжі НУВГП відбулося святкова зустріч з кіборгом Луганського аеропорту, старшим солдатом ЗСУ, чемпіоном Ігор нескорених у Сіднеї (Австралія), де виборов золоту медаль зі стрільби з лука Андрієм Олександровичем Усачем. Зустріч відбулася  в актовій залі коледжу, де була присутня адміністрація навчального закладу, викладачі, майстри виробничого навчання, студенти та учні коледжу.

Вступне слово було надано Третяку Олександру Віталійовичу викладачу, магістру Богослов’я (ЛТС), який супроводжував Усача А.О. під час візиту до навчального закладу. Третяк О.В. сказав про мету зустрічі – це бесіда про патріотизм і життя, війну і мир, про поранення і реабілітацію, про сьогодення і майбутнє України. Він говорив і про те, що про Усача А.О. знімається фільм про його життя, звитягу та жертовність. З цією метою присутні в актовому залі коледжу були оператори та фотографи, які спостерігали та фіксували зустріч. Скажу, що кадри з тематичної зустрічі в локаціях Технічного коледжу НУВГП увійдуть у фільм про кіборга Усача А.О.

Далі тримала слово Шваєнко А.Ю. викладач, завідувач музею, яка розповіла про Технічний коледж НУВГП, про музей історії коледжу, про тематичну виставку “Вони віддали життя за єдину суверенну незалежну Україну”, а також про волонтерську роботу колективу навчального закладу. Говорила, що колектив коледжу постійно проводить волонтерські акції допомоги військовим.

Потому слово було надано кіборгу Усачу А.О., який розповів про своє життя і сім’ю, про участь на майдані, про те, що сам прийшов до військового комісара і як потрапив на Схід України, говорив про травму і реабілітацію в Торонто (Канада), казав, що найскладніше – це психологічна реабілітація, говорив про віру в Бога, яка змінює людей на краще, про взаємопідтримку побратимів і роботу психологів, про те, що знайшов розраду, прочитавши книги Ніка Вуйчіча та переглядаючи відео з ним, ніби по-іншому подивився на світ, розповідав й про волонтерську роботу, також говорив й про плани на майбутнє – отримати фах психолога та допомагати людям, говорив і про мрії, які завжди збуваються, але, якою ціною…

Зауважу, що присутні адекватно реагувала на розповідь кіборга, задавали йому питання, читалося в їх обличчі співпереживання подій війни та їх наслідків. Також відбулася розмова кіборга Усача А.О. з учнем Зубенком Максимом, який навчається в групі №17. Він переселенець з тимчасово окупованих території Сходу України, він дякував кіборгу за збереження України від окупації Росії, вони мали спільні теми для розмови та роздумів.

Далі зустріч продовжилася колективним фото та перемістилася з актового залу до Музею історії Технічного коледжу НУВГП, де Шваєнко А.Ю. ознайомила присутніх з тематикою експозицій.

Завершилася зустріч в бібліотеці коледжу за круглим столом.

Викладач, завідувач музею Шваєнко А.Ю.

1

2

3 1

3

4

5

6

8

9

10