Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0522960
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
182
232
414
3106
8214
501945
522960
Ваш IP: 3.94.202.172
Server Time: 2020-02-26 20:41:42
  • 001
  • 002
  • 005
  • 006
  • 007
  • 008
  • 009
  • 010
  • 011

Технічний коледж НУВГП | м.Рівне

20 лютого 2019 року відбулася превентивна бесіда лікаря-нарколога Рущака Назарія Тарасовича

20 лютого 2019 року відбулася превентивна бесіда лікаря-нарколога Рущака Назарія Тарасовича, який працює в Рівненському обласному центрі Психічного здоров’я населення, з студентами та учнями Технічного коледжу НУВГП. Мета зустрічі – пропаганда здорового способу життя. Лікар-нарколог Рущак Н.Т. говорив про шкідливі звички такі як: алкоголізм, наркоманія та тютюнопаління, що негативно впливають на стан здоров’я людей, особливо в підлітковому віці, коли організм людини остаточно формується та розвивається.

Рущак Н.Т. ґрунтовно, доступно та всебічно розповів про шкідливість наркотиків, алкоголю та тютюну на здоров’я підлітків, їх психічного і фізичного негативного впливу на життя людини. Крім того, лікар-нарколог продемонстрував та прокоментував фільм «Що таке спайс і як воно вбиває людей?». А також Рущак Н.Т. наголосив на тому, що шкідливі звички руйнують організм з середини, що в майбутньому стане перепоною до становлення підлітків як особистостей так і фахівців у суспільстві.

Ініціатором зустрічі виступила адміністрація Технічного коледжу НУВГП. Модератором превентивної бесіди була Тарасова Катерина Євгеніївна практичний психолог коледжу. Вона організувала студентсько-учнівський колектив навчального закладу, наголошуючи на актуальності ведення здорового способу життя, що є важливою основою як фізичного так психологічного здоров’я людини. Практичний психолог не лише організувала аудиторію заходу, але й підготувала відповідні матеріали до теми, а також презентацію «Підліток та шкідливі звички».

Студенти та учнів Технічного коледжу НУВГП позитивно реагували на інформацію, говорили про те, що такі зустрічі необхідні. Зауважу, що вони наочно побачили наслідки шкідливих звичок, казали, що не розуміли наскільки це все серйозно, важко лікується та потребує реабілітації Студентсько-учнівська аудиторія говорила про відмову від тютюнопаління, дозованого вживання алкоголю та неприпустимість вживання наркотиків.

Наголошу на тому, що такі зустрічі в стінах Технічного коледжу НУВГП є традиційними із залученням практикуючих лікарів-наркологів та соціальних фахівців міста Рівного. Крім того, пропаганда здорового способу життя є темою виховних заходів класних керівників у студентсько-учнівських групах навчального закладу.

Практичний психолог Тарасова К.Є.

1

2

3

4