Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1003215
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
8
69
844
1698
5588
1003215
Ваш IP: 3.235.188.113
Server Time: 2023-09-24 03:48:16

е-бібліотека

Електронна бібліотека

 

     Електронні навчальні ресурси ВСП "Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП"

  Бібліотека інформує, що дистанційно пошук літератури наявної в бібліотеці ВСП «Рівненський Технічний фаховий коледж НУВГП» можна здійснити за електронним «Зведеним бібліотечним каталогом міст України».

     Пошук: ТОВ "Український Фондовий Дім"→
Зведені бібліотечні каталоги міст України → Зведений бібліотечний каталог Рівного → Бібліотека Технічного коледжу Національного університета водного господарства та природокористування.
   Каталог доступний дистанційно з комп’ютерів, ноутбуків, планшетів і смартфонів, що мають доступ до інтернету. За допомогою даного каталогу користувач може здійснювати пошук документів, переглядати інформацію про них, накопичувати та роздруковувати результати пошуку.

   Електронні повнотекстові версії підручників для учнів 10 та 11 класів розміщені у вільному доступі за посиланнями:
    https://lib.imzo.gov.ua/
    Підручник.ком.юа

 

Інститут модернізації змісту освіти надає вільний доступ до електронних версій підручниківта навчальних посібників для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти за посиланням: https://lib.imzo.gov.ua/

Медіатека електронних засобів навчання Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти надає вільний доступ до електронних підручників та навчальних посібників для усіх спеціальностей за посиланням: http://nmc-vfpo.com/, та навчально-методичного журналу «Фахова передвища освіта» за посиланнями:

http://nmc-vfpo.com/

http://nmcbook.com.ua/

Доступ до Цифрового репозитарію Національного університету водного господарства та природокористування за посиланням:
http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/3682
.

Цифровий репозитарій містить наступні матеріали:

-       Автореферати, дисертації, монографії;

-       Наукові статті опубліковані у виданнях університету (зокрема, Вісники НУВГП в серіях «Економічні науки», «Сільськогосподарські науки», «Технічні науки»), Науково-методичний збірник «Технології навчання», «Студентський вісник НУВГП»;

-       Навчальні видання (інтерактивні комплекси, навчальні посібники, підручники);

-       Методичні вказівки, конспекти лекцій, робочі програми;

-       Нормативні документи;

-       Студентські роботи;

-       Видання бібліотеки (покажчики, бібліографічні покажчики, біобібліографічні покажчики, тощо);

-       Статистичні матеріали.

Репозитарій орієнтований на науковців, викладачів, аспірантів та студентів.

Карантинні обмеження не можуть зупинити процес навчання та самовдосконалення. Швидше навпаки – розширюють можливості отримати нові знання та навики.

Пропонуємо вашій увазі добірку інтернет-ресурсів для дистанційної освіти.

Бібліотеки загальнодержавного значення

Спеціальні бібліотеки (бібліотеки науково-дослідних установ, навчальних закладів, підприємств, організацій)

Науково-інформаційні центри України

Бібліотеки м. Рівне

http://www.libr.rv.ua

Електронні ресурси вільного доступу

УКРАЇНІКА – національний довідково-інформаційний та документальний ресурс архівних, рукописних і друкованих джерел, створених в Україні або інших державах – про Україну, її історію, економіку, культуру, що ґрунтується на засадах обліку та акумуляції документальної спадщини українського народу.

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського ініціювала та розпочала створення інтегрованого ресурсу “ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА “УКРАЇНІКА” – зведеного бібліографічного та електронного ресурсу усієї документальної спадщини України з організацією доступу до науково-довідкових, бібліографічних і текстових ресурсів, репрезентації оригіналів документів у цифровому форматі з широкими можливостями представлення на сайтах бібліотек, архівів, наукових установ у глобальній світовій мережі.

Мета проекту – акумулювати у цифровому форматі твори усіма мовами, незалежно від місця видання, про український народ, територію України та про всі народи, які жили або живуть на цій території. Це дозволить надати користувачам електронної бібліотеки (ЕБ) знання про Україну, її народ, його історію, традиції та культуру, розбудовану політичну націю, сформовану нею державу; матеріали про природне, географічне середовище, демографічний, економічний, соціальний, освітній, науковий потенціал України, здобутки української нації, її місце у світовому цивілізаційному розвитку.