Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

0867861
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
100
313
413
2228
1217
867861
Ваш IP: 3.236.52.68
Server Time: 2022-10-05 12:03:09

День української писемності

Детальніше...

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

     20 лютого ми відзначаємо шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Детальніше...

«Він той поет, чиїм ім'ям народ утверджений і сущий»

    Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі день народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Григоровича Шевченка. З криниці Кобзаревого слова черпаємо ми і нині наснагу у ствердженні незалежності України.

Детальніше...

"Великі жінки великої країни"

   Славна своєю красою, культурними надбаннями, історією, людьми Україна. Тут черпали й черпають наснагу для своїх прекрасних вчинків, звитяжної праці й творчості талановиті жінки України.

Детальніше...

Година пам'яті "Герої не вмирають ... Просто йдуть"

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, 20 лютого 2018 року для груп молодших спеціалістів МХТ-1, кваліфікованих робітників № 11, №16, № 26 бібліотекарями Технічного коледжу НУВГП, проведено годину пам'яті "Герої не вмирають ... Просто йдуть". Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам'яті, бо «Герої не вмирають!» і їм у віках судилося безсмертя.

Детальніше...

2 лютого - день вигнання німецько-фашистських загарбників з м. Рівне

Вічна слава солдату – герою, і солдату без нагород.

Хто загинув хоробро від бою, захищаючи рідний народ.

945 днів Рівне перебувало під окупацією німецько- фашистських загарбників і було визволено в ході Луцько-Рівненської операції.  

Детальніше...