Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1041891
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
61
282
581
2499
7094
1041891
Ваш IP: 44.220.62.183
Server Time: 2024-02-22 09:36:46

Про проведення предметних олімпіад

З метою  стимулювання творчого самовдосконалення студентів та учнів, виявлення і розвитку обдарованої студентсько-учнівської молоді, реалізації здібностей талановитих студентів та учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних, спеціальних та фахових дисциплін, формування у колах учнівської та студентської молоді навичок дослідницької роботи , популяризації досягнень науки, техніки та новітніх технологій,  формування команд для участі в  олімпіадах, конкурсах вищого рівня 27-28 листопада 2023 року у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»  проводилися  олімпіади з дисциплін та предметів гуманітарного, математичного та природничо-наукового циклів, а також професійних дисциплін з 8-ми спеціальностей підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти і спецпредметів з підготовки кваліфікованих робітників.

      З метою  стимулювання творчого самовдосконалення студентів та учнів, виявлення і розвитку обдарованої студентсько-учнівської молоді, реалізації здібностей талановитих студентів та учнів, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних, спеціальних та фахових дисциплін, формування у колах учнівської та студентської молоді навичок дослідницької роботи, популяризації досягнень науки, техніки та новітніх технологій,  формування команд для участі в  олімпіадах, конкурсах вищого рівня 27-28 листопада 2023 року у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»  проводилися  олімпіади з дисциплін та предметів гуманітарного, математичного та природничо-наукового циклів, а також професійних дисциплін з 8-ми спеціальностей підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти і спецпредметів з підготовки кваліфікованих робітників.       

      В олімпіаді взяли участь 350  здобувачів освіти, а саме: 282 студенти та 68 учнів, адже це дає можливість учасникам показати високий рівень знань і вмінь, а також  отримати заохочувальні додаткові бали з відповідної дисципліни та додаткові бали, які будуть зараховані до рейтингу студента при нарахуванні стипендії.

      Конкуренція була великою, адже  змагання проводилися серед найкращих. Кожен студент і учень заслуговував поваги за глибину знань дисципліни чи предмету. Олімпіада - це особливе випробування, яке не просто тестує знання студентів та учнів, а й гартує їхню зібраність і самостійність; кожна перемога піднімає настрій та робить себе гордим за себе та за свої знання і зусилля.

     Після об’єктивної та прозорої перевірки робіт учасників, за результатами підрахунків набраних балів, було визначено переможців і призерів  предметних олімпіад: І-е місце посіли 16 студентів і 3 учнів, ІІ-е місце – 16 студентів і 6 учнів, ІІІ-е місце –  20 студентів та 6 учнів.

Вища та фахова передвища освіта

Дисципліна

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1

2

3

4

Професійні дисципліни «Галузеве машинобудування»

 

Ріжок Назарій

(М-4)

Харчук Владислав

(М-4)

Казнодій Богдан

(ІМ-4)

Професійні дисципліни «Автоматизація та комп’ютерно- інтегровані технології»

Тимошков Владислав

(ІЕМ-4)

Бобровський Максим

(9ЕМ-3)

Хімія

Копищик Віктор

(МЕХТ-1)

Ковальчук Дмитро

(ПМ-1)

Сац Андрій

(Т-1)

Загальна хімія

Ляховецька Аліна (Е-2)

Антонюк Олександр

(9Т-2)

Мельничук Євгеній

(9ЕМ-2)

Професійні дисципліни «Хімічні технології та інженерія»

Місюра Юлія

(ІХТ-4)

Шиловець Дарина

(ІХТ-4)

Мельничук Тарас

(ХТ-4)

Професійні дисципліни «Будівництво та цивільна інженерія»

Шкіндер Дмитро

(9Т-3)

Бернацький Станіслав

(9Т-3)

Перловська Вероніка

(9Т-3)

Професійні дисципліни «Фінанси, банківська справа та страхування»

Ювко Вікторія

(Ф-3)

Лихолат Вікторія

(ФМБ-2)

Денисюк Катерина

(Ф-3)

Професійні дисципліни «Екологія»

Зінчук Анастасія

(Е-3)

Нестерчук Денис

(Е-4)

Денищич Станіслав

(Е-3)

Професійні дисципліни «Прикладна математика»

Мисковець Роман

(ПМ-2)

Степанович Сергій

(ПМ-4)

Буксанчук Олександра

(ПМ-3)

Інженерна та комп’ютерна графіка

Кондратюк Максим

(АМБ-2)

Мельничук Артем

(ІЕМ-4)

Галенза Максим

(9ЕМ-3)

Англійська мова

Лідавець Ангеліна

(МЕХТ-1)

Нечипорук Денис

(ПМ-1)

Галушко Діана

(ОФ-1)

Біологія і екологія

Твердий Владислав

(ОФ-1)

Інформатика

Москалюк Владислав

(ПМ-1)

Михальчук Вадим

(ПМ-1)

Москвич Денис

(ЕМ-1)

Фізика і астрономія

Жогло Олексій

(ЕМ-1)

Математика

Троянчук Ярослав

(ПМ-1)

Луцький Ілля

(ПМ-2)

Москалюк Владислав

(ПМ-1)

Історія України

(І курс)

Бурих Назар

(МЕХТ-1)

Новицька Анна

(ОФ-1)

Історія України

(ІІ курс)

Столярчук Артур

(9ЕМ-2)

Лащук Богдан

(ПМ-2)

Прончук Дмитро

(9ЕМ-2)

Географія

Бачевич Владислав

(9ЕМ-2)

Всеукраїнський радіодиктант

Мисковець Роман

(ПМ-2)

Мельничук Євгеній

(9ЕМ-2)

Румак Дмитро

(Т-1)

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

Туровська Антоніна

(ПМ-3)

Іванюк Мар’яна

(ПМ-1)

Румак Дмитро

(Т-1)

Кваліфіковані робітники

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1

2

3

4

Спецтехнологія електрогазозварників

Циганков Богдан

(група №13)

Безюк Микола

(група №2)

Спецтехнологія монтажників санітарно-технічних систем

Пуха Олександр

(група 22)

Географія

Бобровник Валерія

(група №8)

М’ялик Андрій

(група №11)

Біологія і екологія

І курс

Мельничук Дмитро

(група №15)

Рогоцька Юлія, (група №16)

Біологія і екологія

ІІ-ІІІ курс

Колбасюк Антон

(група №11)

Мазурок Олександр

(група №4)

Шевчук Ангеліна (група №8)

Англійська мова

Щербак Назар

(група №9)

Всеукраїнський радіодиктант

Андрощук

Анастасія

(група №16)

Конкурс з української мови ім. П.Яцика

Кравчук Марина

(група №16)

Андрощук

Анастасія

(група №16)

Мазурок Олександр

(група №4)

      Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників! Адже своїми навчальними перемогами ви доводите нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень!

      Дякуємо нашим захисникам за можливість в очному режимі провести олімпіади і мирного неба нам усім!

Завідувач відділення Людмила Ткачук

Дисципліна

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1

2

3

4

Професійні дисципліни «Галузеве машинобудування»

Ріжок Назарій

(М-4)

Харчук Владислав

(М-4)

Казнодій Богдан

(ІМ-4)

Професійні дисципліни «Автоматизація та комп’ютерно- інтегровані технології»

 

Тимошков Владислав

(ІЕМ-4)

Бобровський Максим

(9ЕМ-3)

Хімія

Копищик Віктор

(МЕХТ-1)

Ковальчук Дмитро

(ПМ-1)

Сац Андрій

(Т-1)

Загальна хімія

Ляховецька Аліна (Е-2)

Антонюк Олександр

(9Т-2)

Мельничук Євгеній

(9ЕМ-2)

Професійні дисципліни «Хімічні технології та інженерія»

Місюра Юлія

(ІХТ-4)

Шиловець Дарина

(ІХТ-4)

Мельничук Тарас

(ХТ-4)

Професійні дисципліни «Будівництво та цивільна інженерія»

Шкіндер Дмитро

(9Т-3)

Бернацький Станіслав

(9Т-3)

Перловська Вероніка

(9Т-3)

Професійні дисципліни «Фінанси, банківська справа та страхування»

Ювко Вікторія

(Ф-3)

 

Лихолат Вікторія

(ФМБ-2)

Денисюк Катерина

(Ф-3)

Професійні дисципліни «Екологія»

Зінчук Анастасія

(Е-3)

Нестерчук Денис

(Е-4)

Денищич Станіслав

(Е-3)

Професійні дисципліни «Прикладна математика»

 

Мисковець Роман

(ПМ-2)

 

Степанович Сергій

(ПМ-4)

 

Буксанчук Олександра

(ПМ-3)

Інженерна та комп’ютерна графіка

Кондратюк Максим

(АМБ-2)

Мельничук Артем

(ІЕМ-4)

Галенза Максим

(9ЕМ-3)

Англійська мова

Лідавець Ангеліна

(МЕХТ-1)

Нечипорук Денис

(ПМ-1)

Галушко Діана

(ОФ-1)

Біологія і екологія

Твердий Владислав

(ОФ-1)

 

 

Інформатика

Москалюк Владислав

(ПМ-1)

Михальчук Вадим

(ПМ-1)

Москвич Денис

(ЕМ-1)

Фізика і астрономія

 

 

Жогло Олексій

(ЕМ-1)

Математика

 

Троянчук Ярослав

(ПМ-1)

 

Луцький Ілля

(ПМ-2)

 

Москалюк Владислав

(ПМ-1)

Історія України

(І курс)

 

Бурих Назар

(МЕХТ-1)

Новицька Анна

(ОФ-1)

Історія України

(ІІ курс)

Столярчук Артур

(9ЕМ-2)

Лащук Богдан

(ПМ-2)

Прончук Дмитро

(9ЕМ-2)

Географія

 

 

Бачевич Владислав

(9ЕМ-2)

Всеукраїнський радіодиктант

Мисковець Роман

(ПМ-2)

Мельничук Євгеній

(9ЕМ-2)

Румак Дмитро

(Т-1)

Конкурс з української мови ім.П.Яцика

Туровська Антоніна

(ПМ-3)

Іванюк Мар’яна

(ПМ-1)

Румак Дмитро

(Т-1)