1047455
Ваш IP: 44.222.149.13
Server Time: 2024-03-19 04:35:51

Спортивні змагання

Студент гр. МЕ-1 Ворон Іван, за підсумками спортивного сезону 2022року, виконав норматив КМС з кікбоксингу WAKO (вікова категорія – молодший юніор, вагова категорія – до 54 кг). Іван – вихованець спортивного клубу «Ліга чемпіонів», тренер – Кроль Роман.

11 травня на стадіоні університету відбувся Відкритий чемпіонат НУВГП з легкої атлетики. Збірна коледжу, в складі 7-ми учасників, взяла участь. Мельничук Денис гр.№19 виборов ІІІ м на дистанції      100 м (рез.12.5).

Студент гр. ІЕМ-3 Яцута Іван став переможецем, в складі команди с. Залужжя, чемпіонату Дубровицької територіальної громади. Змагання проходили в спортивному комплексі «Арена» смт. Дубровиця з 01 квітня по 12 травня 2023 року.

Студент гр. МЕ-1 Ворон Іван, за підсумками спортивного сезону 2022року, виконав норматив КМС з кікбоксингу WAKO (вікова категорія – молодший юніор, вагова категорія – до 54 кг). Іван – вихованець спортивного клубу «Ліга чемпіонів», тренер – Кроль Роман.

З 28 квітня по 11 червня   в нашому місті проходять Спортивні ігри України серед закладів фахової передвищої освіти, змагання складаються з 8-ми видів програми.   Збірні Рівненської області з шахів     (юнаки, дівчата) і з волейболу (юнаки) вибороли ІІІ місце. Студент гр. ПМ-1 Морозов Юрій – бронзовий призер, в складі збірної області, з шахів. Студенти Глов’юк Володимир гр. 9ЕМ-4, Палюх Василь гр. ІМ-4, Мозолюк Дмитро, Яцута Іван гр. ІЕМ-3 і учень гр. №9 Конончук Антон – бронзові призери, в складі збірної області, з волейболу.

Учень гр. №18 Кондратюк Андрій, у складі офіційної делегації Укрцентру «Інваспорт», взяв участь у кваліфікаційному міжнародному турнірі з легкої атлетики «GRANDPRIX» серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. Змагання проходили з 08 по 15 травня 2023 року в м. Єзоло (Італія). Андрію встановлена пожиттєва кваліфікація для виступу на міжнародних змаганнях з легкої атлетики, в складі національної збірної України, в підгрупі Т-44( вади опорно-рухового апарату). Результати виступу: 100м 12.97 -6 місце, 200м 25.57 – ІІ місце.