Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0294224
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
109
153
262
1635
3347
286706
294224
Ваш IP: 3.80.32.33
Server Time: 2019-01-16 18:51:49

5 березня в читальній залі бібліотеки Технічного коледжу НУВГП стартувала виставка «Краса на кінчику голки», вишитих робіт працівників присвячена до Міжнародного жіночого дня.

 

5 березня в читальній залі бібліотеки Технічного коледжу НУВГП  стартувала виставка «Краса на кінчику голки», вишитих робіт працівників присвячена до Міжнародного жіночого дня. Цейзахід об’єднав тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину,популяризує безцінні культурні надбання, пишається, поважає, відроджує та вивчає багаті традиції українців.

Вишивка – це духовний символ українського народу, рідного краю,батьківської оселі, тепла материнських рук. Творці вишитих робіт— люди різних професій та віку, але об’єднує їх любов до цього особливого виду мистецтва.  На виставці свої найкращі роботи представили працівники коледжу Захарчук Т. В., Кирильчук Ю. В., Тарасова К. Є., Андрійчук Н. І., Нестерчук Н. В., Брончук В. Д., Брончук Ю. В., Парфенчук В. М..

В експозиції виставки представлені рушники, серветки, картини, ікони, блузки, вишиті бісером і нитками. Через надзвичайно високий професійний рівень роботи важко назвати аматорськими.Вишуканість і неперевершеність, терпіння і наполеглива та кропітка праця лежать в основі створення таких робіт.

3