Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Вишиванка, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

1104455
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
1069
1924
5471
7775
32208
1104455
Ваш IP: 3.238.112.198
Server Time: 2024-05-30 18:04:58

Музей коледжу

Музей коледжу ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» – це центр національно-патріотичного та естетичного виховання здобувачів освіти, формування причетності та гордості за навчальний заклад. Мета музею коледжу – накопичення, обробка та збереження зразків традицій навчально-виховного процесу протягом всього часу існування навчального закладу. До реалізації мети, залучається увесь колектив коледжу. Створено раду музею з числа студентів та учнів коледжу.

Тематика експозицій музею коледжу:


ü  Історія коледжу;

ü  Циклові комісії коледжу;

ü  Навчально-виробнича діяльність коледжу;

ü  Випускники коледжу – учасники АТО/ООС;

ü  Випускники коледжу – учасники афганських подій;

ü  Людина року;

ü  Сьогодення коледжу.


Наповнення стендів та вітрин експозиціями музею ілюструє історію, становлення та розвиток коледжу. Очолює роботу музею викладач Алла ШВАЄНКО.

В локаціях музею коледжу організовуються та проводяться різнопланові заходи: музейні гостини; зустрічі з випускниками коледжу, письменниками та поетами Рівного, військовими та ветеранами АТО/ООС. Відзначаються пам’ятні дати календаря України: «14 жовтня – День захисників і захисниць України», «День пам’яті загиблих за Україну випускників коледжу», «Святкова зустріч з кіборгом Луганського аеропорту Андрієм Усачем», «Година бесіди зі студентами та учнями коледжу з добровольчим корпусом 10-ою резервною сотнею «Правий сектор» про роль і значення держави та боротьби за неї», «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» тощо. Також музей коледжу вшановує пам'ять героїв, які боролися за Україну покладанням квітів на кладовищі «Нове» «Алея Героїв», бере участьв урочистому відкритті меморіальної дошки студента коледжу, «Почесному громадянину міста» Євгенію Рєпіну, який загинув на Сході України, бере у проведенні першого уроку, що узагальнений темою незалежності України. Музей коледжу співпрацює з Рівненською обласною універсальною бібліотекою зі збору інформації щодо загиблих випускників коледжу на Сході України волонтеру Вірою Мельниковою, надає підтримку у написанні збірника поезій про Євгенія Рєпіна поетесі Галині Вітрук, Збирає матеріали для написання книги про ветеранів освітянської ниви коледжу, також веде «Літопис видатних випускників коледжу». Написано наукову роботу на тему: «Випускник коледжу, учасник АТО/ООС Олександр Бойко. Присвячено пам’яті жертовності за свободу та незалежність України».

На базі музею коледжу діє Волонтерський рух під гаслом: «Благословенний той, хто подає руку допомоги», складає вагому частину національно-патріотичного виховання, залучення колективу закладу до благородної справи – підтримка українських воїнів. Цільова волонтерська допомога неодноразово направлена 72 ОМБ імені Чорних запорожців, 30 ОМБ імені князя Костянтина Острозького та 54 ОМБ імені гетьмана Івана Мазепи. Студенти, учні, викладачі організували плетіння маскувальних сіток, майстри виробничого навчання та учні виготовили «буржуйки» для обігріву та приготування їжі, совки для обслуговування «буржуйок». Двічі на рік формується та надсилається посилка (бакалія, солодощі, предмети гігієни тощо). Волонтерський актив: майстер виробничого навчання Олександр ПАВЛЮЧИК, викладач Алла ШВАЄНКО, практичний психолог Катерина ТАРАСОВА.

Музей коледжу – це джерело формування національно-патріотичного світогляду здобувачів освіти, що спрямоване на духовне відродження нації. Адже від виховання молоді залежить доля держави.

123457

6