Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0592061
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
105
145
583
1213
6140
576381
592061
Ваш IP: 3.228.10.17
Server Time: 2020-09-24 17:18:20

Циклова комісія хімії та хімічної технології

Циклова комісія “Хімії та хімічної технології” була створена в 2015 році, відділившись від циклової комісії спеціальних навчальних дисциплін з напряму “Екологія”. 

Детальніше...

Циклова комісія класних керівників груп підготовки молодших спеціалістів

     Виховна робота зі студентами в Технічному коледжі НУВГП  підпорядкована важливому завданню - підготовці висококваліфікованих спеціалістів, в яких наукові і професійні знання органічно поєднуються з загальнолюдськими, моральними і світоглядними цінностями та спрямована на виховання національної свідомості, правової грамотності, моральних принципів, естетичних поглядів, фізичних якостей, розвитку індивідуальних творчих можливостей молодого покоління.

Детальніше...

Кафедра «Хімічних технологій та інженерії»

Кафедра «Хімічних технологій та інженерії» була створена в 2017 році, відділившись від циклової комісії«Хімія та хімічні технології»

Склад кафедри «Хімічних технологій та інженерії»

Завідувач кафедрою

Басіста Ольга Миколаївна, канд. техн. наук, спеціаліст І категорії, викладач хімічної технології неорганічних речовин, загальної хімічної технології та мінеральних добрив.

Детальніше...

Циклова комісія управління та адміністрування

   Циклова комісія утворена у 2008році.Викладачі здійснюють підготовку молодших спеціалістів у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма: оціночна діяльність), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», а також кваліфікованих робітників за професією 4212 «Касир (в банку). Контролер у банку».

Детальніше...

Циклова комісія галузевого машинобудування

 

         Циклова комісія галузевого машинобудування була створена в 2000р. Її очолював Рябий І.Д. - викладач вищої категорії. З 2002 року циклову комісію очолювала Приймачук Г.І. - викладач вищої категорії, викладач-методист. З 2019 року комісію очолює Дейнека К.Ю., кандидат технічних наук, викладач вищої категорії.

Детальніше...

Циклова комісія математики, інформатики та фізики

Циклова комісія математики, інформатики та фізики – професійний творчий колектив, який створює оптимальні умови здобуття якісної освіти.

Детальніше...

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

Циклова комісія об’єднує 14 працівників коледжу: з них 3 викладача і 9 майстрів виробничого навчання.

Викладачі: Ніколайчук М.І. – голова циклової комісії, викладач, спеціаліст першої категорії.

Бовталюк Д.С., Романюк К.М. – викладач, спеціаліст другої категорії.

Бойчук В.Г. заступник директора з навчально-виробничої роботи.

Возняк М.П. старший майстер.

Горпинич Л.С., Данилів І.Я., Прохорович В.І., Максимчук В.Д. – майстри виробничого навчання, педагогічне звання «майстер виробничого навчання першої категорії, майстри Потоня В.М., Павлючик О.В., Нестерчук В.В., Швець В.В., Мельничук І.К. є випускниками нашого коледжу.

Детальніше...

Циклова комісія будівництва

Циклова комісія спеціальних дисциплін з напряму “Будівництво” була створена в 2007 році, відділившись від циклової комісії спеціальних навчальних дисциплін з напряму “Інженерна механіка”. 

icon bud

Детальніше...

Циклова комісія груп кваліфікованих робітників

     З метою організації та проведення навчально-виробничої роботи в групах кваліфікованих робітників в Технічному коледжі створена і працює циклова комісія класних керівників. Очолює її - Надаховська Ольга Федорівна. Класними керівниками навчальних груп призначено 15 майстрів виробничого навчання і 11 викладачів. Основним завданням класного керівника є виховання підростаючого покоління на принципах совісті, честі, почуття особистої та громадської відповідальності за себе та інших; об’єднання учнівського колективу для добрих, корисних і цікавих справ. Також до складу циклової комісії входять керівники гуртків художньої самодіяльності.

Детальніше...