Циклова комісія хімії та хімічної технології
Циклова комісія хімії та хімічної технології є випусковою для спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» і здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів та бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології та інженерія».
Навчальний процес циклової комісії здійснюється у таких формах: навчальні заняття, виконання індивідуальних завдань, самостійна робота студентів, практична підготовка, контрольні заходи. Основними видами навчальних занять є: лекція, лабораторне, практичне заняття, консультація.
Науково-методичне забезпечення циклової комісії хімії хімічної технології включає розробку:
Циклова комісія управління та адміністрування
У складі циклової комісії управління та адміністрування працює 10 викладачів, з них 4 кандидати економічних наук, 1 викладач вищої категорії, 1 методист. Викладачі володіють сучасними технологіями навчання, мають великий педагогічний досвід та високий професійний рівень викладання і забезпечують викладання фахових дисциплін та підготовку студентів освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр за спеціальностями 071 «Облік і оподаткування» (освітня програма: оціночна діяльність) та 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» (освітня програма: фінанси і кредит), студентів освітнього ступеня «молодший бакалавр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» (освітня програма: фінанси і кредит), а також учнів професії 4212 «Касир (в банку). Контролер у банку».
Циклова комісія галузевого машинобудування
Циклова комісія галузевого машинобудування була створена в 2000р.
Викладачі здійснюють підготовку молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів у галузі знань 13 «Механічна інженерія» за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» (освітня програма: обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості), а також кваліфікованих робітників за професіями 7212 «Електрогазозварник»; 7212 «Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах»; 7136 «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»; 7212 «Електрозварник ручного зварювання».
Циклова комісія математики, інформатики та фізики
Циклова комісія математики, інформатики та фізики є випусковою для спеціальності 113 "Прикладна математика" і здійснює підготовку молодших спеціалістів та фахових молодших бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Прикладна математика».
Сучасній молоді для успішного оволодівання обраною спеціальністю необхідний високий рівень підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам.
Циклова комісія будівництва та цивільної інженерії
Циклова комісія є випусковою для спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Члени комісії викладають дисципліни професійного циклу підготовки молодших спеціалістів, зокрема, «Санітарно-технічне обладнання та газопостачання будинків», «Опалення», «Технологія і організація сантехнічних робіт», «Вентиляція та кондиціонування», «Проведення сантехнічних робіт», «Водопостачання та водовідведення», «Інженерна геодезія», «Теплогенеруючі установки та теплопостачання», а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професіями «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; електрозварник ручного зварювання».
Циклова комісія гуманітарних дисциплін
Циклова комісія гуманітарних дисциплін є ровесницею навчального закладу, на базі якого створено Технічний фаховий коледж НУВГП. Освітній процес з дисциплін гуманітарного циклу забезпечують висококваліфіковані досвідчені фахівці і творча молодь, всього 12 викладачів. Це: голова циклової комісії Зелінська Любов Іванівна - спеціаліст вищої категорії із званням “викладач-методист”; завідувач відділення підготовки фахівців вищої та фахової передвищої освіти, спеціаліст вищої категорії із званням “викладач-методист” – Ткачук Л.Л.; заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії Тихонов Г.М.; Болєлова І.А., Симонюк В.Б., Шваєнко А.Ю. - викладачі вищої категорії; кандидат історичних наук, викладач - Грималюк О.М.; доктор географічних наук, кандидат технічних наук, професор Калько А.Д.; Стасюк О.П., Цвик О.В. - викладачі, спеціалісти ІІ категорії; спеціалісти – Костюк-Гринюк М.Б., Литвинець О.Р.; кандидат педагогічних наук, викладач Шевчук Т.Є.
Циклова комісія фізичного виховання та Захисту України
Фізичне та патріотичне виховання студентів та учнів в Рівненському технічному фаховому коледжі є органічною і невід’ємною частиною навчально–виховного процесу, складовою частиною системи виховання та освіти і має на меті всебічний гармонійний розвиток фізичних та духовних сил студентської та учнівської молоді для розбудови незалежної України та її захисту. Навчальний процес з фізичного виховання і Захисту України здійснюється згідно з програмою у повному обсязі. Підвищення якості і ефективності є головним у діяльності всього викладацького складу циклової комісії з фізичного виховання і Захисту України.
Циклова комісія автоматизації та електротехнічних дисциплін
Циклова комісія, створена у 2000 році, є випусковою для спеціальності 151 “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. Члени комісії викладають дисципліни професійного та природничо-наукового циклу підготовки молодших бакалаврів, фахових молодших бакалаврів, а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професією “Слюсар КВПіА (електроніка)”.