Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0463050
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
95
2213
3038
1580
7098
451359
463050
Ваш IP: 34.237.76.91
Server Time: 2019-09-21 16:40:39

Циклова комісія галузевого машинобудування

 

         Циклова комісія галузевого машинобудування була створена в 2000р. її очолював Рябий І.Д. - викладач вищої категорії. З 2002р. циклову комісію очолює Приймачук Г.І. - викладач вищої категорії, викладач-методист, „Відмінник освіти України”.

Склад циклової комісії галузевого машинобудування:

Приймачук Галина Іванівна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист, „Відмінник освіти України”, викладач "Креслення".

Годун Дмитро Ігнатович – викладач «матеріалознавства», викладач вищої категорії.

Ніколайчук Валерій Васильович – кандидат технічних наук, викладач «Технічної механіки», викладач вищої категорії.

Івашко Олександр Георгійович – викладач спеціальних навчальних дисциплін, викладач ІІ-ї категорії.

Крівцов Валерій Володимирович - кандидат технічних наук, викладач «Нарисної геометрії та інженерної графіки».

Васильчук Олександр Юрійович - кандидат технічних наук, викладч І-ї категорії, викладач "Гідравліки. Гідромашин".

Серілко Дмитро Леонідович - кандидат технічних наук, викладач спеціальних навчальних дисциплін.

Коваль Микола Петрович - майстер виробничого навчання 5 розряду.

Бялік Дмитро Миколайович - майстер виробничого навчання 5 розряду.

Івашко Петро Георгійович - майстер виробничого навчання.

Давидюк Юрій Андрійович - майстер виробничого навчання.

Кулик Роман Вікторович - майстер виробничого навчання.

Циклова комісія

         Значну увагу циклова комісія приділяє удосконаленню навчального процесу, пошуку нових прогресивних технологій. Викладачі циклової комісії викладають такі дисципліни: „Креслення”, „Матеріалознавство”, „Технічна механіка”, „Нарисна геометрія та інженерна графіка”, „Гідравліка та гідравлічні машини”, „Технологія обробки матеріалів”, „Вступ до спеціальності”, „Технічне обслуговування та ремонт обладнання галузі”, „Основи взаємозамінності деталей”, „Обладнання та технологія електрогазозварювальних робіт”, „Процеси і апарати”, „Обладнання підприємств галузі”, „Основи проектування”, „Комп’ютерна графіка і проектування”.

НавчIMG 7088

Безымянный2

НавчIMG 8232

НавчIMG 7013

      Під керівництвом викладачів студенти виступають на науково-теоретичних конференціях, приймають участь у семінарах, брейн-рингах, олімпіадах в коледжі.

ВихIMG 7008

          Щорічно проводиться тиждень циклової комісії галузевого машинобудування і конкурс за професією „Кращий електрогазозварник”, де студенти та учні показують свої теоретичні та практичні знання, які набули за час навчання в коледжі. 

Кращий за професією

      Циклова комісія підтримує тісний контакт з НУВГП, підприємствами міста, підприємствами, де учні та студенти проходять практику. Випускники коледжу за спеціальністю „Галузеве машинобудування” продовжують навчання у навчально-науковому механіко-енергетичному інституті НУВГП за спеціальністю „Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів” для здобуття освітнього рівня бакалавр.

        Методична робота циклової комісії націлена на впровадження інноваційних технологій навчання, які сприяють свідомому засвоєнню студентами знань, а також забезпеченню форм, засобів поточного і підсумкового контролю знань студентів. З цією метою викладачі циклової комісії підготовили ряд методичних вказівок для курсового та дипломного проектування, для виконання самостійних, лабораторних і практичних робіт, а також методичні вказівки для проходження технологічної, переддипломної практики. Викладачі постійно використовують новітні технології навчання і удосконалюють свою педагогічну майстерність на відповідних кафедрах НУВГП та в Інституті післядипломної освіти.

      Членами циклової комісії проводиться виховна робота серед студентів та учнів коледжу, так як викладачі та майстри виробничого навчання є класними керівниками академічних груп. Виховна робота підпорядкована підготовці висококваліфікованих спеціалістів, які б органічно поєднували професійні знання із загальнолюдськими цінностями.

ВихIMG 7048

ВихIMG 7021

ВихIMG 7023

Безымянный5

        Перспективою роботи циклової комісії є подальше вдосконалення методики викладання дисциплін, видання підручників, навчальних і методичних посібників, оновлення оснащеності навчальних кабінетів сучасними технічними засобами навчання, приладами та впровадженням інноваційних технологій.