Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0557708
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
26
311
1656
2438
1923
542733
557708
Ваш IP: 3.231.220.225
Server Time: 2020-06-05 06:26:41

Циклова комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни

   Фізичне та патріотичне виховання студентів  та учнів  в  Технічному коледжі є органічною і невід’ємною  частиною навчально–виховного процесу, складовою частиною системи виховання та освіти і має на меті всебічний  гармонійний розвиток фізичних та духовних сил студентської  та учнівської молоді для розбудови незалежної України та її захисту. Навчальний процес з фізичного виховання і захисту Вітчизни здійснюється згідно з програмою  у повному обсязі. Підвищення якості і ефективності є головним у діяльності всього викладацького складу циклової комісії з фізичного виховання і захисту Вітчизни.

     Очолює циклову комісію фізичного виховання та Захисту Вітчизни Левчук Лілія Миколаївна – викладач фізичного виховання (вища категорія), нагороджена Почесними грамотами Технічного коледжу та обласного профспілкового комітету, лауреат почесного звання “Людина року” із занесенням на Дошку пошани коледжу.   

      До складу циклової комісії також входять: викладачі фізичного виховання Новак М.В.,Стасюк М.С., керівники

     спортивних гуртків – Кособуцький Ю.Ф. Вєтров О.С. Кірілкова К.О., Івашко О.Г.керівник фізичного виховання

     Кірілков О.М., викладачі Захисту Вітчизни Юдін М.М,     Біленко Д.В. та викладач медичних знань Малашкевич С.В.

  Очолює колектив викладачів фізичного виховання і тренерів спортивних гуртків керівник фізичного виховання  Кірілков Олег Миколайович: керівник спортивного гуртка з легкої атлетики (І дорослий розряд з легкої атлетики), викладач вищої категорії, нагороджений Почесними грамотами обласної державної адміністрації, міського голови, комітету фізичного виховання  та спорту МОН України, неодноразовий лауреат почесного звання «Людина року» із занесенням на Дошку пошани коледжу.  Новак М.В. – керівник спортивного гуртка з армспорту і гирьового спорту, суддя міжнародної категорії з армспорту, діючий спортсмен (Майстер спорту України з армспорту), «виступаючий тренер» збірної коледжу. Стасюк М.С. – керівник спортивного гуртка з баскетболу, діючий спортсмен (І дорослий розряд з баскетболу), «граючий тренер» збірної коледжу. Івашко О.Г.–керівник спортивного гуртка з шахів, шашок, діючий спортсмен (І дорослий розряд з шахів), «граючий тренер» збірної коледжу. Кособуцький Ю.Ф.- керівник спортивного гуртка з міні-футболу, діючий спортсмен (кандидат у Майстри спорту України з футболу). Вєтров О.С. керівник спортивного гуртка з волейболу (II дорослий розряд з волейболу),Кірілкова К.О. керівник спортивного гуртка з настільного тенісу.

листопад 2014р. Циклова комісія фізичного виховання і захисту Вітчизни

Мета діяльності циклової комісії фізичного виховання полягає у вихованні всебічно розвинених молодих спеціалістів, у залученні студентсько-учнівської молоді до спортивно-масової роботи, фізкультурно-оздоровчої роботи та збереженні і зміцненні їхнього здоров’я та фізичної підготовки.

Безпосередньо, на кого покладено таке відповідальне завдання як збереження та зміцнення здоров’я молоді, звичайно, на викладачів фізичної культури та виховання. Тому, циклова комісія фізичного виховання намагається максимально вирішити та реалізувати всі завдання, які перед нею ставляться, а саме :

 • виховання та вдосконалення моральних, вольових і фізичних якостей : швидкості, сили, витривалості, гнучкості та спритності;
 • виховання у студентів постійного інтересу і звички до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
 • пропаганда та прищеплення навиків здорового способу життя і відмови від шкідливих звичок;
 • сприяння розвитку нових популярних форм оздоровлення студентів з використанням засобів фізичної культури та спорту;
 • формування мотиваційних засад та переконання у необхідності регулярного використання різноманітних форм фізичного виховання та масового спорту як важливої складової здорового способу життя;
 • формування організаторських навичок;

Методичними проблемами циклової комісії фізичного виховання є :

 • пошук та використання інноваційних та інтерактивних методів навчання;
 • використання принципу диференційованості та індивідуальності при дозуванні навантажень;
 • активізація пізнавальної діяльності на заняттях з фізичного виховання;
 • організація самостійної роботи студентів в позаурочний час.

Робота у цикловій комісії представлена, здебільшого, у таких основних напрямах : навчально – методична, спортивно – масова та фізкультурно – оздоровча. В коледжі охоплено до систематичних занять фізичною культурою і спортом вся студентсько-учнівська молодь. Важливе завдання, що стоїть перед викладачами фізичного виховання – пропаганда здорового способу життя.

Основні задачі колективу коледжу, викладачів фізичного виховання:

 • дати студентам наукові знання про фізкультурно - оздоровчу та спортивну масову роботу; 
 • формування у дівчат та юнаків негативного ставлення до куріння, пияцтва, наркоманії;
 • проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, нагадувати про їх

     антиалкогольного виховання із моральним та фізичним вихованням,

 • прищеплювати студентам навички особистої гігієни.

Для реалізації цих завдань викладачі коледжу розробили програму «Здоровий спосіб життя студентів.

Програма здійснюється за такими напрямками:

 • навчальні заняття, теоретичні заняття, практичні, , індивідуальні;
 • самостійна робота студентів;
 • організація позакласних заходів, робота спортивних секцій, організація змагань;
 • підготовка та участь студентів-спортсменів навчального закладу у спортивних змаганнях;
 • робота фізкультурного активу і студентського самоврядування в організації спортивно-масової роботи;
 •  формування здорового способу життя в студентів коледжу;
 • організація роботи зі студентами, які мають відхилення у стані здоров’я.

Окрім основних занять, ведеться фізкультурно-оздоровча робота та спортивно масова в режимі дня коледжу.

 • тиждень циклової комісії під гаслом Спорт для всіх.
 • теоретичні, практичні заняття за розкладом.
 •  фізкультурна пауза на занятті.
 • участь студентів у роботі спортивних секцій.
 • участь у роботі груп підготовки з різних видів спорту, які готуються до спортивних змагань і ставлять перед собою завдання досягнути спортивних результатів.

У Технічному коледжі НУВГП традиційно проводяться ряд масових спортивних заходів: «Спортивне свято» «Свято Баскетболу» «Вечір Спортивної Слави», на які запрошується спортивна громадськість міста, області.

Збірна команда викладачів, майстрів виробничого навчання та працівників коледжу постійно приймають участь у Спартакіаді «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП в який приймають участь сім інститутів університету і Технічний коледж.

Сьогодні циклова комісія фізичного виховання працює над проблемою впровадження інноваційних технологій в навчальний процес, вдосконалення фізичного виховання молоді в системі освіти України, збереження і збагачення традицій фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи. Ми виховуємо та даємо знання з дотримання основ здорового способу життя, знання основ і форм рухової діяльності, уміння застосовувати їх на практиці, інформуємо про головні цінності фізичного виховання і спорту, зміцнення здоров’я та сприяння правильного формування і всебічному розвитку організму, профілактики захворювань, набуття фонду рухових умінь та навичок та здатності до виконання державних тестів та нормативів на рівні вимог програми відповідно до спеціалізації..

22.09.14р. чемпіонат Світу з армспорту ЛитваВільнус Микитюк Олексій ІМ 3 ІІ місце U 21 1