Get Adobe Flash player
Ukrainian Belarusian English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Пошук...

Банери

Лічильник відвідувачів

0463043
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
Минулого місяця
За весь період
88
2213
3031
1580
7091
451359
463043
Ваш IP: 34.237.76.91
Server Time: 2019-09-21 16:01:12

Циклова комісія філологічних дисциплін

    Дана циклова комісія утворена одночасно з навчальним закладом. До складу комісії входить 18 педагогів з вищою освітою, які викладають українську мову та літературу, українську мову (за професійним спрямуванням), англійську та німецьку мови (за професійним спрямуванням), зарубіжну літературу, культурологію, культуру молодого робітника.

   0000

Більшість викладачів циклової комісії багато років працюють на освітянській ниві: Назаренко Л.М., Куришко Н.М., Зелінська О.М., Надаховська О.Ф., Малашкевич С.В., Черниш Л.М., Садовська Н.М., Пєхота О.В., Тарасова К.Є., Климчук О.В., Шевчук І.В., Ющишина А.В., Троневич О.О., Никончук О.Ю., Хронюк С.М. Ці працівники створили тематичні кабінети, які поповнюються новою літературою та методичними матеріалами. До роботи циклової комісії підключилися і викладачі: Романюк О.В., Казнодзей А.В., Марчук Н.Л. вони сумлінно готуються  до навчально-виховного процесу, проводять позаурочні заходи. Викладачі-початківці активно вивчають передовий досвід старших колег, відвідуючи заняття «Школи молодого викладача».

Циклову комісію очолює з 1999 року викладач вищої категорії, викладач-методист Назаренко Людмила Михайлівна.

Неодноразово члени циклової комісії були нагороджені Почесними грамотами, дипломами Технічного коледжу, Національного університету водного господарства та природокористування, Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України. Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджена Куришко Н.М., нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджена Назаренко Л.М.

12

Щороку учні та студенти коледжу беруть участь у Міжнародному конкурсі української мови ім. П. Яцика і стають призерами завдяки невтомній праці викладачів української мови Куришко Н.М., Зелінської О.М., Надаховської О.Ф., Хронюк С.М.

         У 2017-2018 навчальному році студентка групи ПМ-1 Головчук Юлія завоювала ІІ місце у  обласному V Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ІІ місце у мовному конкурсі ім.. П. Яцика. 

3

      Студентка групи Ф-2 Боярчук Христина  зайняла ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови. Переможців готували Хронюк С.М., Куришко Н.М.

Викладачі циклової комісії філологічних дисциплін видають методичні рекомендації та вказівки з різних дисциплін та предметів. За 2016-2017 навчальний рік випущено 8 видань до виконання практичних, контрольних робіт, самостійної роботи учнів та студентів, для підготовки до іспиту, для вивчення окремих тем та розділів.

Викладачі створюють методичні комплекси, зокрема, Куришко Н.М. підготувала інтерактивний комплекс «Українська мова (за професійним спрямуванням)», а Пєхота О.В. – «Німецька мова (за професійним спрямуванням)». Навчальні посібники розробили викладачі: Назаренко Л.М. «Поезія ІІ половини ХІХ ст.», «Поезія І половини ХХ ст.»; Зелінська О.М. – навчальний посібник з вивчення розділу  «Морфологія» з дисципліни «Українська мова» для студентів І курсу всіх спеціальностей; Садовська Н.М. - «Опорний конспект лекцій для вивчення теми: «Фонетика. Мовний етикет»; Тарасова К.Є. - навчальний посібник, глосарій та методичний коментар в трьох частинах з предмету «Культура молодого робітника» для груп кваліфікованих робітників.

Циклова комісія займала перше місце у відкритому огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення та новітніх технологій навчання у 2011-2012, 2015-2016, 2016-2017 навчальних роках в номінації «Краще навчально-методичне забезпечення циклової комісії»

        У 2016-2017 навчальному році викладач української мови і літератури Куришко Н.М. зайняла перше місце в огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення у номінації «Краща розробка позааудиторного заходу» за розробку сценарію музично-драматичного дійства до святкування 203-річниці з Дня народження Т.Г. Шевченка.

4

Викладачі-методисти Назаренко Л.М., Куришко Н.М. та викладачі вищої категорії Зелінська О.М., Надаховська О.Ф. створили портфоліо.

Всі викладачі циклової комісії філологічних дисциплін працюють злагоджено, творчо та ініціативно. Крім того, викладачі циклової комісії працюють як класні керівники, виховуючи молодь у дусі патріотизму та національної свідомості.