Get Adobe Flash player
Kontakt 3 YouTube  Facebook  Instagram  

Форма входа

Вітаємо Вас...

Пошук...

Наша адреса

 33027, Україна, 

м. Рівне, 

вул. Орлова, 35

тел. (0362) 64-34-03, 

Email: tehnich-college@nuwm.edu.ua

Ми на Google карті

 

Банери

Лічильник відвідувачів

0914188
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
Минулого тижня
В цьому місяці
За весь період
182
297
2341
1948
2042
914188
Ваш IP: 3.236.70.233
Server Time: 2023-02-06 14:58:24

ІІ етап VII Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

Інформація щодо ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови на базі Технічного коледжу НУВГП

Зразок анкети для учасника олімпіади 

 

Надіслані анкети учасників олімпіади:

Навчальний заклад Учасник олімпіади Викладач
1. Автотранспортний коледж НУВГП Гарбарук Назарій Валерійович Жданюк Тетяна Богданівна
2. ВСП Рівненський коледж НУБіП Грабар Валентина Ігорівна Сорока Мирослава Василівна
3. Рокитнівське медичне училище Боровець Богуслава Анатоліївна Ничипорчук Світлана Олексіївна
4. Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП Лазарук Анна Василівна Остапчук Наталія Анатоліївна
5.

Костопільський будівельно-технологічний коледж НУВГП

Крук Микола Андрійович Фесюк Наталія Євгенівна
6. Костопільська філія РІвненського базового медичного коледжу  Демушик Мирослава Анатоліївна Глущенко Мирослава Ярославівна
7.

Рівненське музичне училище РДГУ

Думіч Софія Сергіївна Шеруда Неля Петрівна
8. Приватний ВНЗ Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж Табачук Наталія Вікторівна Миронюк Валентина Михайлівна
9. Технічний коледж НУВГП Фучок Дмитро Олегович Куришко Надія Микитівна
10. Млинівський державний технолого-економічний коледж Лук’янова Анна Олександрівна Йож Ольга Володимирівна
11. Вищий комунальний навчальний заклад Дубенський медичний коледж Вальчук Софія Олександрівна

Павленко Ніна Йосипівна

12. Мирогощанський аграрний коледж Богданець Олександра Анатоліївна Кравчук Наталя Олександрівна
13. Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ  Фурсович Галина Леонідівна  Поліщук Наталія Олександрівна
14. Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж Кулай Ольга Миколаївна  Береза Юлія Миколаївна
15. Рівненський коледж економіки та бізнесу Садовчук Олена Іванівна Вербило Тамара Володимирівна
16. Рівненський коледж вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" Шрамович Ревека Сергіївна Хільчук Юлія Василівна
17. Рівненський державний базовий медичний коледж Прокопчук Марина Василівна Сондак Валентина Петрівна

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 





Банк завдань на олімпіаду:

 1. Завдання

2. Завдання

3. Завдання

4. Завдання

5. Завдання

6. Завдання

7. Завдання

8. Завдання 

 

.