З 02 по 12 травня 2024 року в місті Братислава (Словаччина) проходив чемпіонат Європи з армрестлінгу.
У складі збірної команди України участь у змаганнях брав спортсмен, студент Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування » групи ІМ-4 (спеціальность 133 Галузеве машинобудування), майстер спорту України Дмитро Савчук.
У боротьбі на ліву руку у ваговій категорії до 70 кг серед чоловіків (особи з порушенням опорно-рухового апарату) виборов золоту медаль, на праву руку – срібну медаль. За результатами змагань Дмитро Савчук виконав норматив: майстер спорту України міжнародного класу.
Тренер – викладач фізичного виховання ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Михайло Новак.




