Цікава зустріч з психологом письменницею Іванною голуб відбулося 14.05.24р. у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» на тему «Арт-терапія як засіб самодопомоги та взаємодопомоги».
Захід неабияк зацікавив слухачів, які із задоволенням слухали про можливість використовувати арт-терапію у своєму повсякденному житті. Із подивом учасники розповіли, що вони інтуїтивно використовують методи арт-терапії. Багато нового та корисного дізнались учні про те, які існують методи роботи над собою і як можна допомагати іншими справлятись із важкою психологічною ситуацією під час воєнного стану. Зустріч завершилась авторською поезією від Іванни Голуб.
І це справило неабияке враження на молодь.
Ольга НАДАХОВСЬКА

