Ранок 2 вересня 2024 року у Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський технічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» розпочався зі святкової посвяти у студенти та учні.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які загинули, боронячи територіальну цілісність, суверенітет та незалежність нашої держави, серед яких випускник, працівник, майстер виробничого навчання коледжу Михайло МАЗУР та ще 60 випускників.
Перед здобувачами освіти, педагогічним колективом коледжу та гостями з вітальним словом виступила Заслужений працівник освіти, відмінник освіти України, викладач-методист, член-кореспондент ГО «Міжнародна академія освіти і науки», виконуюча обов’язки директора Лариса ОСАДЧА.
Також привітали першокурсників і присутніх заступник директора з навчально-виробничої роботи Василь БОЙЧУК, захисник України Володимир ДУДЯК, від імені батьків першокурсників Марія КОНДРАТЮК, від студентів-першокурсників Діана КАЧАЛОВСЬКА-ЄРМАК.
Урочисто зачитали клятву першокурсників Євгеній КРАСЮНОК та Наталія КРАЄВСЬКА.
На завершення посвяти авторську пісню виконав Руслан ЛЕХМАН, студент групи М-3.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед студентами та учнями нові горизонти пізнання світу, надихне вас успіхами навчання. Зичимо міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей коледжанського життя та справжніх відкриттів!
Усьому колективу коледжу бажаємо вдячних здобувачів освіти, здійснення всього задуманого, блискучих результатів, мудрості, активності й здоров’я. Позитивних емоцій і відмінного настрою всі вам!
Тримаймо наш освітянський фронт! МИРУ та ПЕРЕМОГИ!
Голови циклових комісій класних керівників
Олена ЗЕЛІНСЬКА, Олена ПЄХОТА










