Поїздка до Тернополя на відкриття навчального центру

7 жовтня 2024 р. делегація ВСП «Рівненський технічний коледж НУВГП» у складі в.о. директора Лариси ОСАДЧОЇ, заступника директора з навчально-виробничої роботи Василя БОЙЧУКА, голови циклової комісії будівництва та цивільної інженерії […]