Щорічне проведення радіодиктанту перетворило його на найбільший україномовний флешмоб, який об’єднує українців і шанувальників рідної мови по всьому світу.
До диктанту національної єдності долучилися викладачі, студенти та учні нашого навчального закладу.
З днем української писемності та мови привітала учасників флешмобу в.о. директора ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Лариса ОСАДЧА, яка підкреслила важливість написання диктанту під час війни, побажала успіху всім учасникам і також долучилася до написання тексту «Магія слова».
Учасники флешмобу з нетерпінням чекатимуть на оприлюднення тексту диктанту для перевірки рівня грамотності.
Голова циклової комісії філологічних дисциплін
Людмила НАЗАРЕНКО