Студентсько-учнівський парламент ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» – це можливість кожного здобувача освіти втілювати власні ідеї як у розвиток навчання, так і в позанавчальних заходах, вирішувати питання захисту прав та інтересів молоді, безпосередньо брати участь у творчому й інтелектуальному розвитку.
13 листопада 2024 року відбулося засідання студентсько-учнівського парламенту коледжу з участю адміністрації, на якому заступник директора з навчально-виховної роботи Геннадій ТИХОНОВ привітав членів парламенту з Міжнародним днем студента та побажав натхнення, успіхів у всьому, небайдужості кожного у вирішенні важливих справ у житті освітнього закладу.
Богдан ГРИНЮК, голова студентсько-учнівського парламенту, та члени обговорювали хід проведення затверджених заходів щодо святкування Дня студента, а також про відповідальність кожного здобувача освіти під час складання зимової заліково-екзаменаційної сесії, відпрацювання пропусків занять, активність студентів та учнів у спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, наукових гуртках, проблемних групах тощо.
Бажаємо студентству яскравих моментів у житті, великих перемог, гідних досягнень, натхнення та везіння.
Голова студентсько-учнівського парламенту
Богдан ГРИНЮК