19-20 листопада 2024 року на спортивній базі ВПУ-1 відбувся чемпіонат Рівненської територіальної громади з настільного тенісу. Участь у змаганнях взяли 18 команд. Команда ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» в складі: Новак Михайло (викладач фізвиховання ), Кірілкова Катерина (зав. виробничої практики), Кондратюк Андрій (гр. Т-1), Парфенюк Павло (гр. Т-1) посіла 4 командне місце серед ЗФПО та ПТНЗ. В підсумку змагань збірна коледжу здобула перемогу в 5-ти матчах та в 2-ох матчах зазнала поразок.