Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Флешмоб  «Слава героям! Пам’ятаємо кіборгів!»

Учні групи №7  ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Андрійчук Іван, Цимбалюк Роман, Попрожук Ігор, Гайкевич Дмитро, Поліщук Денис, Сімонов Артем, Давидюк Тарас провели віршований флешмоб-вшанування до  Дня пам’яті захисників Донецького аеропорту – кіборгів, які стали символом мужності та відданості ідеалам вільної та незалежної України.

Кіборгами наших воїнів назвали за те, що в пекельних умовах, практично в повному оточенні, маючи мінімум озброєння, при шалених обстрілах ворога і руйнуваннях будівель аеропорту – вони тримали оборону, ніби володіючи надлюдською силою. 

Основна мета акції – віддати шану полеглим воїнам, медикам і волонтерам, для яких та битва була останньою, а також вшанувати кіборгів, хто й нині продовжує боротьбу з російськими окупантами.

Такі заходи об’єднують молодь усвідомленням того, що нація,  яка в усі часи мала своїх Героїв, непереможна!                               

Організатори:

Галина Бедричук, провідний бібліотекар

Ольга Надаховська, викладач

Артур Столярчук (відео монтаж)

Поділитися
Перейти до вмісту