20 лютого – День Героїв Небесної Сотні.
Студенти груп 9Т-4 та Т- 4 долучилися до вшанування пам’яті загиблих за свободу: схилили голови в пошані біля дошки пам’яті Героям Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв біля муралу, детальніше ознайомилися з життєвими долями рівнян-героїв на виховній годині «Небесна сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває».
Ми вдячні Героям Небесної Сотні за свободу.
Герої не вмирають!