Дорогі колеги,студенти,батьки!
Від усього серця вітаю вас із світлим святом Христового Воскресіння!
У час тяжких випробувань,принесених війною російськими окупантами,Великдень ще більше об’єднує нас у щирій молитві за мир ,за перемогу життя над смертю,гуртує у патріотичному пориві бачити нашу неньку-Україну вільною та незалежною.
Хай світле Воскресіння принесе вам довгоочікувану звістку про мир,сподівання на добру долю дітей,онуків,наділить міцним здоров’ям,щастям,радістю,любов’ю!
Христос Воскрес!
Воскресне Україна!
в.о. директора
Лариса Осадча