4 травня 2025 року студенти випускних груп ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» в черговий раз відвідали День відкритих дверей Національного університету водного господарства та природокористування.
Відповідно до плану заходу відбулася зустріч з ректором університету, організатори презентували спеціальності, детально розповіли про правила вступу цього річ до закладів вищої освіти.
Бажаємо нашим студентам-випускникам в подальшому поповнити ряди студентства університету.
Голова циклової комісії класних керівників Олена ЗЕЛІНСЬКА