Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Година спілкування «Ментальне здоров’я: як його зберегти?»

Травень 2025 року стартував як місяць обізнаності про ментальне здоров’я – ініціатива, покликана привернути увагу суспільства до важливості психологічного благополуччя, відкритого діалогу про внутрішній стан, а також турботи про себе й близьких.

З цієї нагоди в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» створена та впроваджується нова тематична хвиля комунікаційної кампанії «СенсоТека «Ти як?», яка спрямована на розвиток навичок самопідтримки та надання практичних інструментів.

07 травня 2025 року в гуртожитку ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулася година спілкування «Ментальне здоров’я: як його зберегти?», яка була направлена на ознайомлення здобувачів освіти із поняттям «ментальне здоров’я», його ознаками та чинниками, а також на виховання молоді: дбайливого ставлення до власного здоров’я та здоров’я близьких, сприймання, усвідомлення факторів, що впливають на ментальне здоров’я.

Годину спілкування провели Ольга ЧУМАК, Вадим ВАСИЛЬЧУК, вихователі гуртожитку, та долучилася Катерина ТАРАСОВА, практичний психолог.

Під час години спілкування психологом були проведені вправи, які можуть допомогти подолати страх, тривогу, занепокоєння, почуватися впевніше, надавати підтримку у складних життєвих ситуаціях собі та тим, хто поруч.

У гуртожитку було оформлено стенд «Скажи чесно, ти як?».

 

Вихователі гуртожитку Ольга ЧУМАК, Вадим ВАСИЛЬЧУК

Поділитися
Перейти до вмісту