8 травня 2025 р відбулося секційне засідання студентської науково-теоретичної конференції циклової комісії будівництва та цивільної інженерії.
Згідно програми на конференцію було представлено сім студентських наукових робіт. Переможцем став студент першого курсу групи Т-1 спеціальності будівництва та цивільна інженерія Кондратюк Андрій Сергійович з дослідженням на тему: «Вторинне забруднення питної води». Науковий керівник – кандидат технічних наук голова циклової комісії будівництва та цивільна інженерія Наталія Мінаєва.
Вітаємо всіх учасників і бажаємо подальшого успіху переможцю!
Голова циклової комісії
будівництва та цивільної інженерії Наталія МІНАЄВА