Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Науково-теоретична конференція педагогічних,  науково-педагогічних працівників, студентів та учнів ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»  присвячена до Дня науки

З 07 травня по 15 травня 2025 р. у  Відокремленому структурному підрозділі «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулася науково-теоретична конференція педагогічних  працівників, здобувачів освіти, присвячена до Дня науки.

Мета конференції – підвищення ефективності наукової діяльності, вдосконалення її організації, популяризації досягнень науковців, активізації участі студентів, учнів, які мають перспективу творчого зростання.

         Науково-теоретична конференція проходила у два етапи:

І-й етап – секційні засідання, ІІ-й етап – підсумковий.

На секційних засіданнях здобувачі освіти презентували свої наукові роботи, акцентувавши увагу на проведенні теоретичних та практичних експериментів, соціологічних досліджень тощо.

Заслухавши та обговоривши доповіді студентів та учнів, були визначені переможці секційних засідань, а саме:

Секція управління та адміністрування:

Олександра КАЗНОДІЙ, студентка групи ОФ-1 (Керівник: к.е.н. Ірина БОДНАРЮК);

Секція екології та біології:

Аліна ЛЯХОВЕЦЬКА, студентка групи Е-3 (Керівник: Олена МАТЕЮК);

Секція будівництва та цивільної інженерії:

Андрій КОНДРАТЮК, студент групи Т-1 (Керівник: к.т.н. Наталія МІНАЄВА);

        Секція автоматизації та електротехнічних дисциплін:

Денис МОСКВИЧ, студент групи 9ЕМ-2 (Керівник: Юрій ДРАЧУК);

Секція математики, інформатики та фізики:

Олександра БУКСАНЧУК, студентка групи ПМ-4 (Керівник: Олександр ПОПРУЖУК);

        Секція галузевого машинобудування:

Владислав ВАДЕЦЬ, студент групи М-4 (Керівники: к.т.н  Дмитро СЕРІЛКО);

        Секція гуманітарних дисциплін:

Юлія МИСЮРА, студентка групи ХБ-1 (Керівник: Валентина СИМОНЮК);

Секція хімії та хімічної технології:

Анна СТАХНЮК, студентка групи ОФ-1 (Керівник: Людмила ВОВК);

          Секція філологічних дисциплін:

Наталія КРАЄВСЬКА, студентка групи ОФ-1 (Керівник: Олена ПЄХОТА);

         Секція фізичного виховання та Захисту України:

Андрій КОНДРАТЮК, студент групи Т-1 (Керівник: Ігор ДЕЙНЕКА).

 

Здобувачі освіти, які посіли перші місця на секційних засіданнях, були рекомендовані до виступів на підсумковому засіданні науково-теоретичної конференції.

        Підсумковий етап відбувся в конференц-залі коледжу. В.о. директора Лариса ОСАДЧА вручила Диплом ІІ ступеня Обласного етапу конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Дипломи ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та  Почесні грамоти переможцям секційних засідань науково-теоретичної конференції.

Доповіді учасників оцінювалися членами журі за такими критеріями: актуальність вибору теми дослідження, новизна ідей, практична цінність, наявність експерименту, культура мовлення, чіткість, лаконічність викладення матеріалу, вміння відповідати на питання, а також оцінювалося оформлення наукових робіт згідно з встановленими вимогами.  За кожен критерій   члени журі виставляли відповідні бали, за результатами яких призові місця зайняли такі студенти:

           І місце – Олександра БУКСАНЧУК, студентка групи ПМ-4 з науковою роботою на тему «Інтерактивний навчальний курс з використанням ШІ», керівник: Олександр ПОПРУЖУК;

           ІІ місце – Наталія КРАЄВСЬКА, студентка групи ОФ-1 з науковою роботою на тему «Вплив соціальних мереж на розвиток української мови», керівник: Олена ПЄХОТА;

    ІІ місце – Олександра КАЗНОДІЙ, студентка групи ОФ-1 з науковою роботою на тему «Ефективність функціонування державних підприємств в умовах війни», керівник: Ірина БОДНАРЮК.

    ІІІ місце – Юлія МИСЮРА, студентка групи ХБ-1 з науковою роботою на тему «Детермінанти злочинності в Україні», керівник: Валентина СИМОНЮК.

Вітаємо переможців та призерів науково-теоретичної конференції, а також їх наукових керівників!!!

Поділитися
Перейти до вмісту