27 червня в святковій актовій залі ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулося урочисте вручення дипломів та свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2025 року освітнього ступеня бакалавр, освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр та освітньо-професійного рівня кваліфікований робітник. Ця подія знаменує закінчення навчання в коледжі та новий життєвий етап молодого покоління.
Цьогоріч надважливу сторінку свого життя перегорнули 154 випускники:
освітній ступінь бакалавр за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія – група ХБ-3 (класний керівник Валентина ПАРФЕНЧУК);
освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:
– 161 Хімічні технології та інженерія – групи ХТ-4, ІХТ-4 (класний керівник Валентина ПАРФЕНЧУК);
– 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок – група Ф-3 (класний керівник Ірина БОДНАРЮК);
– 071 Облік і оподаткування – група О-3 (класний керівник Ірина БОДНАРЮК);
– 101 Екологія – група Е-4 (класний керівник Олена МАТЕЮК);
– 133 Галузеве машинобудування – група М-4 (класний керівний керівник Олена МАТЕЮК);
– 133 Галузеве машинобудування – група ІМ-4 (класний керівний керівник Олександр ІВАШКО);
– 174 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – група 9ЕМ-4 (класний керівник Ганна КОРЕНЕЦЬ);
– 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка – група ІЕМ-4 (класний керівник Юрій ДРАЧУК);
– 192 Будівництво та цивільна інженерія – група 9Т-4 (класний керівник Людмила ЧЕРНИШ);
– 192 Будівництво та цивільна інженерія – група Т-4 (класний керівник Тетяна ОРЛОВА);
– 113 Прикладна математика – група ПМ-4 (класний керівник Віктор ОГІЙЧУК).
Дипломи кваліфікованого робітника за відповідною професією та свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали 78 учнів наступних груп, а саме: гр. 7 за професією Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах (класний керівник НАДАХОВСЬКА Ольга Федорівна та майстер виробничого навчання ГЕРМАН Володимир СТЕПАНОВИЧ), гр. 10 за професією Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (класний керівник та майстер виробничого навчання – НЕСТЕРЧУК Василь Володимирович), гр. 21 за професією Касир (в банку). Контролер у банку (класний керівник ЛЕВЧУК Лілія Миколаївна та майстер виробничого навчання ПАВЛЮЧИК Оксана Андріївна).
Зі словами привітання до випускників звернулася виконуюча обов’язки директора коледжу, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України Лариса ОСАДЧА, яка висловила подяку Збройним силам України, завдяки яким випускники та їх батьки змогли зібратися в цей особливий день. Також побажала випускникам бути патріотами й гідними громадянами нашої країни, впевнено рухатися вперед, бути успішними й наполегливими, усіма можливостями наближати нашу перемогу.
До привітань та побажань долучилися також заступники директора, класні керівники, викладачі та батьки випускників.
Здобувачі освіти отримали Почесні грамоти ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП»:
– за кращі кваліфікаційні роботи 2025 року: Аліна БОНДАР (студентка гр. ХБ-3), Марія КРАСЬКО (студентка гр. ХБ-3), Олена МАНДЗЮК (студентка гр. ХБ-3), Юлія СЕРДЮК (студентка гр. ХТ-4), Дмитро ШКІНДЕР (студент гр. 9Т-4), Микола ЛЯСКОВЕЦЬ (студент гр. Т-4), Денис ГЕРЕЖЕНІВСЬКИЙ (студент 9Т-4), Віктор ГОРЕЦЬКИЙ (студент гр. ІЕМ-4), Андрій ДМИТРИШИН (студент гр. 9Т-4), Ігор МОСКАЛЮК (студент гр. 9ЕМ-4), Богдан РОГАШЕВСЬКИЙ (студент гр. М-4), Владислав ВАДЕЦЬ (студент гр. М-4), Максим РОМАНЮК (студент гр. ІМ-4), Дмитро ТКАЧ (студент гр. ПМ-4), Віталій ШТАНДАРУК (студент гр. ПМ-4), Олександра БУКСАНЧУК (студентка гр. ПМ-4).
-за відмінні успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь у студентському самоврядуванні та дипломи з відзнакою: Аліна БОНДАР (студентка гр. ХБ-3), Марія КРАСЬКО (студентка гр. ХБ-3), Віктор ГОРЕЦЬКИЙ (студент гр. ІЕМ-4), Антон ПИЛИПЧУК (студент гр. ІЕМ-4), Максим КИЛЮШИК (студент ІМ-4), Анастасія ЗІНЧУК (студентка гр. Е-4), Дарія КАМІНСЬКА (студентка гр. Ф-3), Софія МИХАЛЮК (студентка гр. Ф-3), Артур ВУЙТИК (студент гр. О-3), Василь СЬОМАК (студент гр. О-3), Дмитро БАЛАШУК (студент гр. М-4), Богдан РОГАШЕВСЬКИЙ (студент гр. М-4).
– за добрі успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь у студентському самоврядуванні: Богдан БЕДРАЙ (учень гр.7), Роман ЦИМБАЛЮК (учень гр. 7), Іван АНДРІЙЧУК (учень гр. 7), Ілля КІЛЮШИК (учень гр. 10), Вадим СРЕБРОДОЛЬСЬКИЙ (учень гр.10), Сергій ХОДОРЧУК (учень гр.10), Анастасія ВОЯТ (учениця гр.21).
– за активну участь в художній самодіяльності та громадському житті коледжу: Віталій ВОЯТ (студент гр. 9ЕМ-4), Валерія ЩЕРБАЦЬКА (студентка гр. ІХТ-4).
– за високі досягнення та активну участь у спортивному житті коледжу та за його межами: Станіслав ДЕНИЩИЧ (студент гр. Е-4), Надія МАКЕЄВА (студентка гр. Ф-3), Андрій ХАВТУРА (студент гр. ІМ-4), Максим РОМАНЮК (студент гр. ІМ-4), Сергій БЕЙДА (студент гр. Т-4), Євген КОТУХ (учень гр.7).
Випускники 2025 року уклінно подякували Збройним силам України та подарували дрон для однієї із механізованих бригад. Також на згадку про себе вручили подарунки ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» для забезпечення освітнього процесу.
Святково прибрана актова зала, номери художньої самодіяльності, квіти, вітання створювали неповторну атмосферу та піднесений настрій.
Щиро вітаємо усіх випускників – 2025 року!
Бажаємо, щоб усі ваші плани та цілі обов’язково стали реальністю. Нехай доросле життя буде сповнене нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів на життєвому шляху, творчих злетів, кар’єрних досягнень. МИРУ та ПЕРЕМОГИ!
Голови циклових комісій класних керівників
Олена ЗЕЛІНСЬКА, Олена ПЄХОТА



































