29 серпня 2025 року в актовій залі ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулося засідання педагогічної ради, на якому в.о. директора Лариса ОСАДЧА вручила педагогічним працівникам Грамоти, Подяки та прапори:
- Наталія БОНДАРЕНКО, завідувач відділення, викладач, нагороджена Грамотою Рівненської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини.
- ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» нагороджений Подякою від імені командування всього особового складу 151 окремої механізованої бригади 2 механізованого батальйону за допомогу їхньому підрозділу та колектив коледжу отримав слова подяки, які написані на українському прапорі.
- ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» також отримав слова подяки, які написані на синьо-жовтому прапорі від імені 68-ої окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша.
Щиро вітаємо наших педагогічних працівників та колектив коледжу!



