Осінь щедро розсипала барви, вкрила землю золотим листям і принесла одне з найтепліших свят – День працівника освіти. Цей день, коли кожне слово подяки звучить особливо щиро, коли ми згадуємо всіх тих, хто присвятив своє життя великій і благородній справі – навчанню та вихованню молодого покоління.
У цей осінній день ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» наповнений щирими усмішками, мелодіями пісень і квітами подяки. Здобувачі освіти з трепетом вітали своїх наставників, даруючи їм поетичні рядки, сповнені поваги та вдячності за щоденну працю, мудрість і терпіння.
Музичне оформлення створювало особливу атмосферу свята.
З вітальним словом до колективу коледжу звернулася в.о. директора Лариса ОСАДЧА, яка подякувала усім працівникам за сумлінну працю, адже вони багато роблять для того, щоб у в освітньому закладі навчатися було комфортно і атмосферно. Побажала натхнення, толерантності, саморозвитку, прагнення якнайкраще донести знання та навички до здобувачів освіти, нових професійних звершень.
Святковий настрій панував у кожному куточку коледжу – усі відчували справжню єдність, повагу і любов до великої педагогічної родини. Це був день, коли серця усього колективу освітнього закладу і здобувачів освіти билися в унісон, об’єднані спільною справою – прагненням до знань.
День працівника освіти став проявом глибокої шани, справжнім символом вдячності тим, хто сіє добро, знання й мудрість у серцях молоді.
Працівник освіти – це серце освіти, її душа й невичерпне джерело добра.
Дорогі наші працівники освіти! Дякуємо Вам за підтримку, терпіння й турботу, за Вашу щирість, людяність і віру в кожного студента та учня. Нехай Ваша праця буде легкою, а кожен день наповнюється радістю, усмішками молодого покоління і повагою тих, кому Ви відкриваєте шлях у майбутнє!
Голова циклової комісій підготовки фахівців
Вищої та фахової передвищої освіти
Олена ПЄХОТА

