26 і 27 листопада 2025 року на спортивній базі ВПУ-1 відбулись змагання: чемпіонат Рівненської територіальної громади серед КФК з настільного тенісу. Збірні коледжу: команда №1( Калько Софія – КН-1, Лисенко Анастасія – ОФ-1, Лелях Богдан – Е-2, Яцишин Володимир – МЕХТ-1, Новак Михайло – викладач фізвиховання) і команда №2 (Кондратюк Андрій – 9Т-2, Тимощук Микола – 9Т-3, Кірілкова Катерина – завідувач виробничої практики) під керівництвом Новака Михайла Володимировича взяли участь у змаганнях.
Учасниками чемпіонату були 18-ть колективів фізичної культури (КФК).
Збірні нашого коледжу вдало виступили на цих змаганнях: команда №1 виборола ІІІ місце (І місце серед навчальних закладів фахової передвищої освіти і навчальних закладів професійно-технічної освіти), команда №2 – 7-ме місце (4-те місце серед навчальних закладів фахової передвищої освіти і навчальних закладів професійно-технічної освіти).
І місце посіла збірна НУВГП, ІІ місце – Обленерго, ІІІ місце – команда №1 нашого коледж, IV місце – МЕГУ.


