Учні групи № 7 на чолі із класним керівником Надаховською Ольгою Федорівною взяли участь у тематичній зустрічі «Патрульна поліція: відкритий діалог». Під час заходу молодь змогла дізнатися про роботу патрульної поліції, її основні завдання та виклики сьогодення. Особливу зацікавленість викликала сесія запитань і відповідей, під час якої присутні отримали фахові роз’яснення щодо правил дорожнього руху, особистої безпеки, прав та обов’язків молодих громадян. Учасники подякували представникам поліції за змістовну розмову, а також дали інтерв’ю Рівненькому телебаченню (учень Федас Максим та Шакура Іван).
Цей виховний захід виявився надзвичайно інформативним та корисним. Учасники висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.
Класний керівник
Ольга НАДАХОВСЬКА


