Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Про відзначення здобувачів освіти у номінації “Кращий спортсмен Рівненської області”

   30 січня 2026 року в приміщенні РРЦ «Інваспорт» традиційно відзначали кращих спортсменів Рівненської області з видів спорту серед осіб з інвалідністю за підсумками спортивного сезону 2025 року. Студенту групи ІЕМ-4 КОНДРАТЮКУ Андрію і учню групи №10 ПАЩУКУ Олександру на заході вручили посвідчення Майстра спорту України.

 У номінації «Кращий спортсмен Рівненської області з видів спорту осіб з інвалідністю, що не входять до програми Паралімпійських та Дефлімпійських ігор» був представлений студент групи ХБ-2 САВЧУК Дмитро – майстер спорту України міжнародного класу з пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженням опорно—рухового апарату, чемпіон Світу на праву руку та срібний призер чемпіонату Світу у боротьбі на ліву руку серед чоловіків, дворазовий чемпіон Європи серед чоловіків.

  У номінації «Кращий спортсмен Рівненської області серед молоді з видів спорту осіб з інвалідністю» були представлені:                                                                                                                                                             – студент групи ІЕМ-4 КОНДРАТЮК Андрій – майстер спорту України з пара-легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, дворазовий срібний призер чемпіонату України серед чоловіків, учасник чемпіонату Світу, де посів 6-те місце у бігу на 200 м (100 м, 200 м);                                                – учень групи №10 ПАЩУК Олександр – майстер спорту України з пара-легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, срібний та бронзовий призер чемпіонату України серед чоловіків (200 м, 400 м).

Поділитися
Перейти до вмісту