03,04,05 лютого 2026 року збірні команди працівників коледжу взяли участь у спортивних змаганнях з настільного тенісу, шахів, волейболу в залік 45-ої Спартакіади «Здоров’я» серед працівників і співробітників НУВГП. Змагання проходили на фізкультурно-спортивній базі НУВГП.
Збірна з настільного тенісу: Кірілкова Катерина, Нестерчук Василь, Стасюк Максим. Кірілкова Катерина посіла І місце серед жінок, Нестерчук Василь – ІІІ місце серед чоловіків.
Збірна з шахів: Івашко Олександр, Кірілков Олег.
Збірна з волейболу, у складі Стасюка Максима, Нестерчука Василя, Кулика Романа, Швеця Валерія, Котик Тетяни, Ткаченка Віктора, Новака Михайла, Кірілкова Олега, виборола ІІ загальнокомандне місце.
Наступний вид, міні-футбол, відбудеться у квітні.
Вітаємо працівників коледжу – учасників Спартакіади «Здоров’я», з результативним початком спортивних змагань.



