5 лютого 2026 року відбулося засідання ради з виховної роботи ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», на якому виступила в.о. директора Лариса ОСАДЧА, акцентувавши увагу на дотриманні правил внутрішнього розпорядку, трудової дисципліни усіма учасниками освітнього процесу, зокрема, на відвідуванні занять студентами, що є фундаментом якісного навчання в нашому коледжі.
Людмила ТКАЧУК, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила присутніх із змінами, які внесені до Положення про раду з виховної роботи, мету, функції, завдання ради з виховної роботи. Довела до відома членів ради нормативно-правові документи Кабінету Міністрів України, МОН України, департаменту освіти і науки Рівненської ОВА щодо проведених заходів, спрямованих на протидію кримінальним правопорушенням за участю дітей, у сфері охорони дитинства та пов’язаних з домашнім насильством, інші (кібербезпека, запобігання злочинам проти основ національної безпеки і відповідальність за їх вчинення тощо).
Катерина ТАРАСОВА, практичний психолог, виступила з інформацією щодо посилення профілактичної роботи щодо запобігання правопорушенням, булінгу та проявам насильства.
Ольга ЧУМАК, вихователь гуртожитку, розповіла про роботу ради гуртожитку, виконання заходів, перевірку санітарного стану кімнат, дотримання здобувачами освіти умов проживання в гуртожитку.
Наталія КРАЄВСЬКА, заступник голови студентського парламенту, ознайомила присутніх про роботу, проведену у 1 семестрі 2025-2026 н.р.