З 13 лютого по 18 лютого 2026 року проходила державна кваліфікаційна атестація (ДКА) у групах підготовки кваліфікованих робітників: № 12 «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», №19 «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», № 14 «Електромеханік торговельного та холодильного устаткування», № 16 «Лаборант хімічного аналізу». ДКА складали 58 учнів.
Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки, готовність працювати самостійно, підтвердили вміння орієнтуватися у виробничих ситуаціях, що підтвердили члени кваліфікаційної комісії.
Вітаємо випускників з успішно складеними іспитами, бажаємо професійного зростання і самореалізації в житті.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, підвищувати професійні компетентності!