Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника

20 лютого в актовій залі ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованого робітника та свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2026 року.

Дипломи кваліфікованого робітника за відповідною професією та свідоцтва про повну загальну середню освіту отримали учні груп, а саме: група 12 за професією «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах» (класний керівник та майстер виробничого навчання Кулик Роман Вікторович), група 14 за професією «Електромеханік торговельного та холодильного устаткування» (класний керівник та майстер виробничого навчання Прохорович Віктор Іванович), група 16 за професією «Лаборант хімічного аналізу» (класний керівник Костюк-Гринюк Маргарита Богданівна, майстер виробничого навчання Беседюк Володимир Юрійович), група 18 за професією «Електромонтажник з освітлення і освітлювальних мереж. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» (класний керівник та майстер виробничого навчання Возняк Михайло Павлович, майстер виробничого навчання Бойчук Анатолій Васильович), група 19 за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування. Електрозварник ручного зварювання» (класний керівник та майстер виробничого навчання Дудко Володимир Дмитрович).

Зі словами привітання до випускників звернулася виконуюча обов’язки директора коледжу, Заслужений працівник освіти України Лариса ОСАДЧА, яка наголосила, що нинішній випуск – це покоління сильних і відповідальних молодих людей, які здобували  освіту в умовах воєнного часу. Вона підкреслила, що країна потребує професійних фахівців і саме такими є випускника коледжу. На завершення пролунали слова вдячності захисникам України та побажання мирного неба, професійних успіхів і впевненості у власних силах.

Почесні грамоти ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» за добрі успіхи у навчанні, зразкову поведінку, активну участь у громадському житті коледжу та студентсько-учнівському самоврядуванні отримали:

САЛАТЮК Назар, ГАЙКЕВИЧ Дмитро (група №14); АНДРОЩУК Анастасія, МОШНЯГА Анастасія, ЯЦЮК Карина (група №16); КАРПОВИЧА Рувим  (група №18); БІРУК Андрій, БАЛАНОВИЧ Олександр, ВЕРОХА Ілля, СУЛЬЖУК Ілля, ЯКИМЧУК Тарас (група № 19).

Також вручені Почесні грамоти за активну участь у фізкультурно-спортивному житті коледжу і за високі спортивні досягнення поза межами коледжу: МОШНЯЗІ Анастасії, РОГОЦЬКІЙ Юліі, ЯЦЮК Карині (група №16).

Щиро вітаємо усіх випускників!

Бажаємо успіхів на життєвому шляху, творчих злетів, кар’єрних досягнень, реалізації усіх планів та задумів. Нехай щастить!

 

Поділитися
Перейти до вмісту