26 лютого 2026 року відбулося засідання педагогічної ради коледжу, яке розпочалося з хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
В.о. директора Лариса ОСАДЧА вручила грамоти та подяки працівникам коледжу:
– Подякою та вазою у формі гільзи було відзначено педагогічний колектив та студентів ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» за активну життєву позицію, небайдужість, ініціативність та допомогу в забезпеченні військової частини А4808.
– Василь МАКСИМЧУК, відзначений Грамотою Департаменту освіти і науки Рівнеської ОДА, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти Рівненщини та з нагоди 70-річчя від дня народження.
– Катерина ДЕЙНЕКА, викладач, відзначена Дипломом лауреата ГО «Національна академія наук вищої освіти України» за ІІ місце у щорічному конкурсі «Краще видання року – 2025» у номінації «Патенти, винаходи на корисну модель».
– Катерина КІРІЛКОВА, завідувач практики, відзначена Грамотою спортивного клубу «ВОДНИК» за І місце з тенісу настільного (жінки) XLV спартакіади «Здоров’я» НУВГП серед викладачів та працівників.
– Олег КІРІЛКОВ, завідувач кафедри фізичного виховання, Максим СТАСЮК, викладач, Михайло НОВАК, голова циклової комісії фізичного виховання та Захисту України, викладач, Віктор ТКАЧЕНКО, викладач, Василь НЕСТЕРЧУК, майстер виробничого навчання, Роман КУЛИК, майстер виробничого навчання, Валерій ШВЕЦЬ, майстер виробничого навчання, Тетяна КОТИК, секретар навчальної частини, відзначені Грамотами спортивного клубу «ВОДНИК» за ІІ місце з волейболу (жінки) XLV спартакіади «Здоров’я» НУВГП серед викладачів та працівників.
На засіданні педагогічної ради в.о. директора Лариса ОСАДЧА вручила Грамоти, Дипломи та медалі здобувачам освіти: Роману ЛЕОНЧИКУ, Тимофію КОНДУСЮ, Софії КАЛЬКО, Лерії ШЕВЧУК, Анастасії ПАВЛЮК, Тетяні ЛІСКОВІЙ, Єлизаветі МИЧКО.
Відповідно до порядку денного засідання педагогічної ради з першого питання виступили Олена ПЄХОТА та Ігор ДЕЙНЕКА, викладачі, які детально розповіли про проведені заходи з військово-патріотичного виховання у коледжі.
З другого питання виступила Наталія МІНАЄВА, викладач, яка підвела підсумки роботи колективу ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» з Міжнародного та Всеукраїнського партнерства щодо реалізації проєктів, ґрантів та договорів.
З третього питання слухали в.о. директора Ларису ОСАДЧУ, яка презентувала проєкт Стратегії діяльності ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» на 2026-2030 рр.
З четвертого питання виступили Людмила ТКАЧУК, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка довела до відома присутніх нове Положення про Раду з виховної роботи ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», та Катерина ДЕЙНЕКА, викладач, з Положенням про студентсько-учнівське наукове товариство ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» і Положенням про Раду молодих вчених ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП».
Також на засіданні педагогічної ради були затверджені сертифікати підвищення кваліфікації педагогічних працівників: Олени КОМЕЛЬКОВОЇ, Любомири БОРИСЮК, Олени ПЄХОТИ, Лілії ЛЕВЧУК, Олени ЗЕЛІНСЬКОЇ, Наталії ПОЛЮХОВИЧ, Наталії НІКІТЕНКО, Ігоря ДЕЙНЕКИ, Ірини БОДНАРЮК, Ірини ШЕВЧУК, Світлани МАЛАШКЕВИЧ, Алесі СІНЧУК, Оксани ЦВИК, Любові КАЛЬКО.
Олена ПЄХОТА, секретар педагогічної ради