05 березня 2026 року участь у Міжнародній конференції «Профтех 2.0: цифрові навички та управлінські рішення» взяли Сергій КОВАЛЬЧУК, заступник директора з навчальної роботи, Людмила БЯЛІК, завідувач відділення та Павло ДОРОШ, викладач .
Конференція організована естонською неурядовою організацією Mondo за фінансової підтримки Європейського Союзу, Німеччини, Польщі, Естонії та Данії в межах Мультидонорської ініціативи Skills4Recovery, яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Solidarity Fund PL (SFPL).
Упродовж дня були представлені різні погляди щодо профтехосвіти та зсередини цієї сфери — через ключові виступи, панельні дискусії та презентації. Під час панельної дискусії розглянуто систему ПТО в Україні в контексті цифровізації. Об’єднавши експертів і практиків, а саме, Ірину ШУМІК, генерального директора директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Лілію ГРАБОВСЬКУ, заступника директора департаменту-начальника управління професійного навчання Департаменту міжнародного співробітництва та партнерства у сфері освіти Державної служби зайнятості України, Ярослава ДЬО, керівника експертної групи директорату розвитку цифрових навичок та цифровізації освіти Міністерства цифрової трансформації України, Олексія ОЛЕКСЮКА, менеджера компонентів програми, мультидонорська ініціатива Skills4Recoveryдискусія зосередилася на тому, яким чином цифровізація ПТО може розкрити її потенціал і допомогти подолати наявні виклики.