Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Всесвітній день водних ресурсів – 2026

22 березня – Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води), запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році та відзначається щорічно. Тема дня води у 2026 році – «Вода та гендер: де є вода там зростає рівність» – підкреслює необхідність забезпечення доступу до чистої води для всіх. Чиста вода – це запорука здоров’я та безпеки нинішніх і майбутніх поколінь.

Викладачами Оленою Матеюк та Наталією Нікітенко проведено виховний захід присвячений водним ресурсам, метою якого є підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти про значення води, нагадування про важливість раціонального використання, збереження та захисту водних ресурсів. 

Кожен із нас може зробити свій внесок: берегти воду у повсякденному житті, поширювати знання та підтримувати відповідальне ставлення до природних ресурсів.

Вода має важливе значення для життя і її потрібно відповідально використовувати, щоб сприяти співпраці та гармонії в суспільстві.

Поділитися
Перейти до вмісту