23 квітня відзначається Міжнародний день англійської мови.
14 квітня 2026 року здобувачі освіти групи №15 за професією “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” в рамках виховного заходу “Let’s go to Britain” здійснили віртуальну подорож до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.
Під час виховної години учні поглибили та розширили знання про Великобританію як країну, мову якої вивчаємо, відвідали відомі історичні місця Британії, здійснили віртуальну подорож до Лондона – столиці держави, вдосконалили практичні навички володіння англійською мовою як однією з мов міжнародного спілкування.
Викладач Наталія САДОВСЬКА