Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Практичне навчання на лоні природи: студенти-екологи відвідали НПП «Дермансько-Острозький»

     19 травня 2026 року для здобувачів освіти ІІ–ІІІ курсів спеціальності «Екологія» працівники парку організували пізнавальну екскурсію екологічною стежкою «Урочище Вільхава». Фахівці Національного природного парку ознайомили майбутніх колег із багатим видовим різноманіттям місцевої флори та фауни, а також розкрили унікальну природоохоронну цінність цього урочища.

     Крім польової екскурсії, для молоді провели змістовну лекцію. Студенти поглибили свої знання про структуру та специфіку роботи природно-заповідного фонду України. Окрему увагу лектори приділили діяльності НПП «Дермансько-Острозький», зокрема його ключовим завданням: збереженню природних комплексів, проведенню наукових досліджень та розвитку еколого-просвітницького напряму.

     Щиро дякуємо працівникам парку за цікаву, змістовну та пізнавальну екскурсію!

                     Викладачі циклової комісії екології та хімічної технології

Поділитися
Перейти до вмісту