Відокремлений структурний підрозділ “Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП”

Науково-теоретична конференція студентів та учнів ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП», присвячена Дню науки

З 07 травня по 21 травня 2026 року у ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» відбулася науково-теоретична конференція студентів та учнів, присвячена Дню науки.

Мета конференції – підвищення ефективності науково-дослідницької діяльності здобувачів освіти, вдосконалення її організації, популяризація наукових досягнень, активізація участі студентів та учнів у науковій роботі, підтримка творчого потенціалу молоді та формування навичок дослідницької й проєктної діяльності.

Науково-теоретична конференція проходила у два етапи:

І етап – секційні засідання;
ІІ етап – підсумковий.

Під час секційних засідань здобувачі освіти презентували власні наукові роботи, присвячені сучасним технологіям, альтернативній енергетиці та біогазовим технологіям, цифровим інноваціям, автоматизації, безпілотним системам, екологічній безпеці, економічним викликам та суспільним процесам сьогодення.

Заслухавши та обговоривши доповіді студентів та учнів, членами журі були визначені переможці секційних засідань, а саме:

Секція управління та адміністрування:

Анна СТАХНЮК, студентка групи О-2 (Керівник: Галина ШПАК).

Секція екології та хімічної технології:

Софія КАЛЬКО, студентка групи КН-1 (Керівник: Любов КАЛЬКО);

Ольга БАЧЕВИЧ, студентка групи ХТ-2 (Керівник: Наталія НІКІТЕНКО).

Секція будівництва та цивільної інженерії:

Дмитро РУМАК, студент групи 9Т-3 (Керівник: Сергій КУНИЦЬКИЙ).

Секція автоматизації та електротехнічних дисциплін:

Назар САМОХВАЛОВ, студент групи 10 (Керівник: Віктор ТКАЧЕНКО).

Секція математики, інформатики та фізики:

Юрій ГУРИЧ, студент групи ПМ-4 (Керівник: Віктор ОГІЙЧУК).

Секція галузевого машинобудування:

Петро ПАЛАМАРЧУК, студент групи М-3 (Керівник: Дмитро СЕРІЛКО).

Секція гуманітарних дисциплін:

Владислава СЕЛЬВЕСЮК, студентка групи МЕХТ-1 (Керівник: Алла ШВАЄНКО).

Секція філологічних дисциплін:

Артем ДЕНИСЮК, студент групи 2 (Керівник: Світлана МАЛАШКЕВИЧ).

Секція фізичного виховання та Захисту України:

Ельмін МІРЗАЄВ, студент групи КН-1 (Керівник: Ігор ДЕЙНЕКА).

Здобувачі освіти, які посіли перші місця на секційних засіданнях, були рекомендовані до виступів на підсумковому етапі науково-теоретичної конференції студентів.

Підсумковий етап відбувся в конференц-залі коледжу. В.о. директора ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Лариса ОСАДЧА вручила Дипломи І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та Почесні грамоти переможцям секційних засідань науково-теоретичної конференції.

У підсумковому етапі конференції були представлені наукові роботи, присвячені альтернативній енергетиці, штучному інтелекту, 3D-технологіям, розвитку безпілотних систем, економічним викликам, суспільно-психологічним дослідженням та екологічній безпеці.

Доповіді учасників оцінювалися членами журі за такими критеріями: актуальність теми дослідження, новизна ідей, практична цінність роботи, наявність дослідницької складової, культура мовлення, чіткість і лаконічність викладення матеріалу, уміння відповідати на запитання, а також якість оформлення наукових робіт згідно з установленими вимогами.

За результатами підсумкового оцінювання призові місця посіли:

І місце – Дмитро РУМАК, студент групи 9Т-3, з науковою роботою на тему «Технологія отримання біогазу з картопляних відходів», керівник – Сергій КУНИЦЬКИЙ;

ІІ місце – Юрій ГУРИЧ, студент групи ПМ-4, з науковою роботою на тему «Самонавчальні агенти в 3D середовищі Unreal Engine», керівник – Віктор ОГІЙЧУК;

ІІІ місце – Ельмін МІРЗАЄВ, студент групи КН-1, з науковою роботою на тему «Еволюція БПЛА та їх значення для Збройних Сил України», керівник – Ігор ДЕЙНЕКА.

Вітаємо переможців та призерів науково-теоретичної конференції, а також їхніх наукових керівників! Бажаємо нових наукових звершень, творчого натхнення, успішної реалізації ідей та подальших перемог!

Поділитися
Перейти до вмісту