У травні 2025 року розпочався місячник обізнаності про ментальне здоров’я. Цього року в Україні Місяць обізнаності проходить під гаслом «Як ти? Значення поруч», зосереджуючись на пошуку особистих сенсів, які допомагають українцям витримувати складні часи.
Актуальність турботи про власне ментальне здоров’я визначається Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», що була започаткована за ініціативи Олени Зеленської. Ця програма спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвитку культури піклування про ментальне здоров’я.
В читальній залі бібліотеки ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» експоновано книги, брошури, буклети, листівки спрямовані на підвищення обізнаності учасників освітнього процесу про важливість ментального здоров’я та заохочення до звернення за допомогою.