З 01 по 09 червня 2025 року в Румунії відбувся чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу. Участь у змаганнях взяли понад 1100 спортсменів – представники 30 країн. В складі збірної України, у ваговій категорії до 70 кг, виступав студент ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» Савчук Дмитро, група ХБ-1 (Заслужений Майстер спорту України). В підсумку Дмитро – чемпіон Європи на ліву і на праву руку. Наставник спортсмена-викладач фізвиховання Новак Михайло Володимирович (Майстер спорту України).
11 червня 2025 року в приміщенні «Інваспорту» відбулось відзначення кращих спортсменів І півріччя. Дмитро отримав Почесну грамоту Рівненської ОДА . Нагородження проводив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко.




