Коледжанська спільнота зробила важливий крок у розвитку самоврядування, провівши чергове звітно-виборне засідання Студентського парламенту. Захід об’єднав активну молодь, делегатів від усіх груп для підбиття підсумків роботи та обрання нового вектора розвитку.
16 травня 2026 року у конференц-залі ВСП «Рівненський технічний фаховий коледж НУВГП» було проведено звітно-виборну конференцію органів студентського самоврядування.
На конференції виступив Богдан ГРИНЮК, голова Студентського парламенту 2024-2026 років, який прозвітував про виконану роботу всіх комісій студентського самоврядування: правопорядку, науково-дослідної, спортивно-туристичної, профорієнтації, культурно-масової та національно-патріотичного виховання.
Делегати визнали роботу Студентського парламенту за 2024-2026 роки задовільною, відзначивши активну роботу всієї студентської ради.
Відповідно до Положення про студентське самоврядування та за результатами звітно-виборної комісії було обрано новий склад Студентського парламенту.
Голова студентського парламенту – Наталія КРАЄВСЬКА, студентка групи О-2.
Заступник голови студентського парламенту по роботі зі здобувачами вищої та фахової передвищої освіти – Денис НЕЧИПОРУК, студент групи 9ПМ-3.
Заступник голови студентського парламенту по роботі зі здобувачами професійної освіти – Артем ДЕНИСЮК, студент групи 2.
Секретар студентського парламенту – Олександра КАЗНОДІЙ, студентка групи Ф-2.
Голова комісії правопорядку – Анна СТАХНЮК, студентка групи О-2. Члени: Денис МОСКВИЧ, студент групи 9ЕМ-3, та Назарій КОЛОДЯЖНИЙ, студент групи М-2.
Голова науково-дослідної комісії – Юлія МИСЮРА, студентка групи ХБ-2. Члени: Максим ГОЦУЄНКО, студент групи М-3, та Марина РОМАНЧУК, студентка групи Ф-2.
Голова культурно-масової комісії та національно – патріотичного виховання – Маргарита ЧИЖИК, студентка групи Е-2. Члени: Лєрія ШЕВЧУК, студентка групи КН-1, та Анна ДЕМ’ЯНЧУК, студентка групи Ф-1.
Голова спортивно-туристичної комісії – Софія КАЛЬКО, студентка групи КН-1. Члени: Дмитро РУМАК, студент групи 9Т-3, та Владислава РЯБОНЕНКО, студентка групи 9ПМ-2.
Голова комісії з профорієнтації – Олександра КАЗНОДІЙ, студентка групи Ф-2. Члени: Артур МАКАРАЦЬКИЙ, студент групи Ф-1, та Денис МЕЛЬНИК, студент групи Т-1.
Наталія КРАЄВСЬКА, новообрана голова Студентського парламенту, ознайомила присутніх із основними напрямками майбутньої роботи. Про своє бачення подальшого розвитку студентського самоврядування.
Представники новосформованого парламенту налаштовані активно працювати над реалізацією студентських ініціатив, розвитком молодіжного середовища та захистом інтересів здобувачів освіти.
З вітальним словом виступила Людмила ТКАЧУК, заступник директора з навчально-виховної роботи, яка побажала новому Студентському парламенту натхнення, відповідальності, успішної реалізації задумів і плідної роботи на благо студентської спільноти.
Вітаємо новообраний студентський парламент!
Голова циклової комісії класних керівників
вищої та фахової передвищої освіти
Олена ПЄХОТА